Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kivel fordult már elő hasonló?

Kivel fordult már elő hasonló?

Figyelt kérdés
Tetszett nektek egy illető, ti is neki, de volt kapcsolata? Mit csináltatok? Tudna valaki ezzel kapcsolatban mesélni?

2014. aug. 23. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Milyen informáci9óra vagy kíváncsi?


Feltúrta értem fél Bp-et, mert csak a keresztnevemet tudta az illető,3. találkozáskor meghívott egy kávéra, ott tudtam meg, hogy nős, és közölte akar velem, kapcsolatot. Rajtam múlott, hogy mit döntök.A választás illetve az enyém volt.Belemegyek, avagy sem.

2014. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mint addig. Tudomásul vettem hogy van barátja és kész. Elmondhatod neki mi a helyzet de ettől többet nem tudsz tenni.
2014. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jav:A választás ill döntés
2014. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És te mit döntöttél, ha nem titok?
2014. aug. 23. 20:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Én már akkor el voltam veszve, szóval bólintottam, mert egy hang nem jött ki a torkomon.. Rég volt, tán igaz se volt, azóta már külön..:)
2014. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hasonló volt: megtetszett más, én is neki, de NEKEM volt kapcsolatom.


Mivel fiatal vagyok még ilyen esetben azt mondani, hogy nem dobjuk el a már meglevőt, ragaszkodni kell hozzá, bármi áron, főleg, hogy csak másfél évig voltunk együtt, így gondolom, egyértelmű a végkifejlet. Főleg, hogy ha egyetlen találkozás ennyire meg tudott ingatni az addig sziklaszilárd érzelmeimben, akkor annak nyilván oka van. És tényleg. Azóta együtt vagyunk, és sokkal jobban összeillünk, mint a korábbival. Boldogabb vagyok mellette. Jól döntöttem. De a választás itt is, mint a legtöbb esetben, a foglalt illetőé.


Mert hiszen, hiába szereted te tiszta szívedből, ha neki a másik kell... És fordítva. Ha úgy érzi, te jobb választás vagy, ha egy kicsi mersz is van benne változtatni, akkor te leszel a nyerő. Ha nem érzi úgy, akkor legfeljebb a szerető státuszig viszed, de gondolom, senki sem erre vágyik.


21/l

2014. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Barátságban voltunk pár hónapig, aztán elváltak az útjaink. Én persze soha se fogom elfelejteni. :/
2014. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7 év mig együtt voltunk, meg még pár év mig jött utánam, miután befejeztem vele.
2014. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1-es voltam.
2014. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én esetem úgy indult, hogy egyikünknek se volt senkije, mikor megismertük egymást, de nekem akkoriban egy nagyon pocsék időszakom volt, és nem is nagyon volt alkalmunk találkozni, beszélgetni, és közben neki lett valakije, én meg szép lassan észrevettem magamon, hogy nekem ő többet jelent, olyan energiákat mozgat meg bennem, mint senki korábban, inspirál, nagyon jó hatással van rám, és tulajdonképpen ez fordítva is igaz, de ez valahogy csak szép lassan, fokozatosan derülget ki, sok a közös pont, nagyon jó az összhang köztünk, de ott van az, akivel ő összejött, mi legyen. Nekem egyszer csak feltűnt, hogy Ő rajtam felejti a tekintetét időnként, aztán néha csak "ürügy" apróságokkal felkeresett, nagyon figyelmes kezdett lenni velem, amit másokkal a közös ismerősi körben nem csinált, és közben a párja is elkezdett másokkal flörtölgetni. Hát most ott tartunk, hogy Ő meg az én társaságomat kezdi keresni, elkezdett jobban adni az öltözködésére, megjelenésére, ha beszélünk valamiről, egész közel húzódik hozzám. Még nem tett egyértelmű ajánlatot, de én nem leszek tartalékos, szóval ha lép, ezt neki is megmondom, és övé lesz a döntés. Ha akar, ne legyen más. Én szeretném, senki nem volt rám még ilyen hatással, mint ő, nagyon megszerettem, de az Ő döntése lesz.
2014. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!