Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Utcai és nappali ruhatáram,...

Utcai és nappali ruhatáram, mi a véleményetek róla? (Budapesten/Magyarországon - a külföldi véleményeket tudom. )

Figyelt kérdés

Utcai és nappali ruhatáram, ami amúgy, pár dolog kivételével pont az szelídebb "anti-rasszista szett". ("Úgy látszik" egyezik az ízlésünk és nézeteink részben. De nem ezért ezeket hordom.)


- fekete hosszú ujjú elegáns gyűrött ing, nyáron feltűrve egy-két gomba kigombolva és elegánsan feltűrt ujjal. (10-12 darab)

- fekete kötött elegáns pulóver (2 darab) + egy sima pamut utcai (1 darab)

- fekete oldalzsebes WU gyakorló (2 darab)

- fekete vastag 65M marhabőr öv + más katona vastag katonai marhabőr öv (1-1 darab)

- fekete acélbetétes bakancs bőr bakancs, alkalmilag Sterling SS100 (ennek a divat márkás változata volt a DocMartens, ami ma az acélbetétes classic DrMartens félcipő) cipő vagy puma terem sportcipő (ebből mondjuk színes is, van). (3x1 darab + a bakancsból 2 darab)

- fekete boxer/bokszeralsó sportos és lazaszárúak (~10-14 darab)

- fekete hosszúszárú zokni nyári vagy télen vastag. (2x10-12 darab, selejtezéssel)

- fekete elegáns "flat cap" - ez a golfsapka fazonja is - nyáron pamut, télen kord (2x2 darab)

- télen fekete vízlepergető férfi félhosszú kabát vagy fekete zubbony felső (2x1 darab)

- férfi barna nyelű fekete hosszú esernyő

- és pamut svéd-kék férfisál (2 darab)

- fekete és egy elegáns skót nyakkendővel - alakalmi veselett - vidám vagy szomorú alkalom szerint választva. - ilyenkor nem viselek sálat, nyakig begombolkozva, minek is? (1-1 darab)


- otthon kényelmi papucs vagy a divatos fürdő papucs (1+2 darab)

- otthon két visszafogott vászon szabadidő nadrág


sál: anyám felmenői mind apai ágon svéd leszármazottak - több éve elhunyt anyámtól kaptam ilyeneket ajándékba. (svéd varég Y-kromoszóma marker öröklése több száz év után nálam tört meg anyám felmenői közt (ezen a szálon)), jó most is öt varég településen laknak mind. - Plusz egy-két családi szálon elkülönülő orosz vagy ukrán családdal 1945 óta. Ja és egy félig krimi-tatár és félig orosz mennyel, a doni iparmezőn találkoztak vagy bátyámmal, és így egy vegyes házasságból három unokatestvérrel.


Ez amúgy éppen S.H.A.R.P. viselet is lehetne, de én amúgy nem vagyok az. (Csak egyezik az ízlésünk.)


2014. aug. 24. 05:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+ elegáns/visszafogott műanyagkeretes fekete divatos szemüvegek fényre sötétedő üveggel
2014. aug. 24. 05:53
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

A kérdést így hangzik helyesen (és egyszerűbben):


Mi a véleményetek arról, ha valaki fekete ruhákat hord?

(és ennyi elég is)

2014. aug. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez nekem magas
2014. aug. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyászos!
2014. aug. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én viszont szinte mindig vidám, vagy legalábbis derűs vagyok.


Amúgy #2/4 azért sokan néznek skinheadnek vagy zsidónak ez lényegi (Amúgy éppen véletlenül kizárólag germán népcsoportba tartozó felmenőkkel.), bár szakállam van és rövid hajam is van, mert ez amúgy télen sál és a ritkán nyakkendők és sportcipő kivételével pont skinhead viselet, igaz annak kettő közül szolidabb antirasszista változatának egy kis "mod style" beütésével.

2014. aug. 24. 06:46
 6/12 anonim ***** válasza:
2014. aug. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
XD neee ilyen nincs
2014. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem te vámpir vagy. És most nem viccbol irom. Ugye? Valld be itt ugy is mindenki csak nevetni fog rajta.
2014. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem végig olvasásra átfutásra szántam a listát.


Senkit nem akartam untatni.


Amúgy kapásból egy tucat helyet tudok mondai ahol névről ismer mindenki, tehát teljesen lecsekolható vagyok.


Budapest NA fekete Gábor ruhás, például.

2014. aug. 24. 12:18
 10/12 A kérdező kommentje:

Utólag rossz helyre szúrtam be a keresztnevem.


Budapest NA fekete ruhás Gábor, például. - amúgy első Gábor vagyok a családunkban.*


Anyám összes felmenőjének ismerem a nevét 350 évre, mert Iván és György és Anna és Mária volt a legtöbb, családnevek is megvannak, simán puzzlekén összelehet rakni.


Nagyapám Babist Ivan Ivanovics, fivére Babist Jurij Ivanovics, fiaik Babist Ivan Ivanovics, Babist Jurij, Ivanovics, Babist Ivan Jurijevics és Babist Ivan Jurijevics, Babist Jurij Jurijevics. - ha mesélni kell még. :DDD


Anyám Babits Anna Ivanovna néven született volna, ha Horthy rendszer név magyarosítása nem kavar be. De 1945 után visszavették az ősi neveket, és Munkács mellé is vissza költöztek. - kell még életrajzi adat?


Apám egy zárt felvidéki német közösség tagjaként született meg, összesen egy beházasodott alpesi hegyi pásztor osztrák német, a dédapám keveredett be a széles körű német ajkú német nemzetiségű kálvinista magyar vitéz famillák közösségébe.


Na??? Mind igaz volt amit olvastál tőlem, de csak humoros szándékkal írtam le így a beszólás miatt. ;)

2014. aug. 24. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!