Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mennyi a valószínűsége?...

Fiúk, mennyi a valószínűsége? Akár lányok is segíthetek.

Figyelt kérdés

Sokáig nagyon bejöttem egy srácnak, legalábbis a viselkedéséből, meg azokból amit mondott, ez jött le. Nagyon jóban is voltunk. Aztán egy ideig nem beszéltünk, most megint barátkozik... Vajon még tetszem neki?


Ha megpillant az utcán már messzebbről, folyamatosan néz, köszön persze és míg csak lótávolságban vagyok, bámul. Tartja a szemkontaktus, de inkább csak akkor, ha pl. én megyek az út egyik oldalán, ő meg a másikon, de ha odajön beszélgetni, vagy összefutunk az utcán, kissé úgy viselkedik, mintha közömbös lennék neki, olyan komoly. Mindig kedves, megdicsér, de valami furát érzek, mint aki elfelé futna előlem, pedig ő szólít le, meg ilyenek. Miért van ez?



2014. aug. 24. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet nem elég magabiztos,de ha látja hogy te is közeledsz az biztos segít :)
2014. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Tetszel neki. :)
2014. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tetszel neki,csak félénk

finoman közeledj hozzá ;)

2014. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kissé az, amúgy nagy a szája. Mi nagyon jóban voltunk, vagyunk most is, de talán az az idő, amíg nem beszélgettünk, bezavart. :/
2014. aug. 24. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!