Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedik igy a fiúbará...

Miért viselkedik igy a fiúbarátom? Kezd zavarni.

Figyelt kérdés

Mostanában furán, közönbösebben viselkedik velem. Persze csak minimálisan, amúgy kedves mindig.


Valamelyik nap pl. hazafelé tartottam. Megálltam valakivel beszélgetni és ahogy félrepillantottam (félszemmel), megláttam, hogy felém tart, épp arra járt, de andalogva, úgy tünt, mint aki inkább megfordult volna, mikor meglátta, hogy ott állok. Persze odajött beszélgetni.


Minél közelebb vagyok hozzá, annál furább a viselkedése. Messziről feltünően bámul szinte mindig és nem zavartatja magát, hogy én észreveszem, de ha a kettesben vagyunk konkrétan menekül tőlem, és ez nevetséges, mert ő szólít le, ő jön oda hozzám.


Úgy érzem visszafogja magát, mert nem ilyen, nagyon közvetlen emberke. Van úgy most is, hogy hülyül, beszólogat, de amint közel kerülök hozzá, kényelmetlenül érzi magát.


Eddig pont ellenkezőleg viselkedett.



2014. aug. 24. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű tetszel neki.
2014. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beléd szeretett nagy valószínűséggel.
2014. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki.

L

2014. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért 'menekül'? Egyszer ilyen, máskor olyan.
2014. aug. 24. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert alapos oka van azt feltételezni,hogy nem tetszik neked, és nincs esélye.
2014. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy szimpatizálok vele.
2014. aug. 24. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
a "szimpatizálok vele" kifejezés úgy hangzik,mintha azt mondanád:"kedvelem">>>>>NEM ELÉG neki.
2014. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!