Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha meglátok egy csajt aki...

Ha meglátok egy csajt aki nagyon tetszik és nem ismerem mit mondjak neki ha meg akarom tudni a nevét facebookhoz?

Figyelt kérdés
pl.: multkor a vásárban árultam dolgokat az unokahugommal és láttam hogy egy vörös hajú csaj ment az annyával pécsen. és én ott ültem és néztem hogy milyen aranyos feje van és hogy nagyon szívesen megismerném de nagyon aranyos feje volt.aztán már ládtam hogy kb 4 szerre mennek el az orrom elött és már kezdett idegesíteni mert nagyonn tetszet a csaj. már nagyon gondolkoztam rajta hogy ha még egyszer meglátom akkor mindenképp csinálok valamit hogy megismerjem de sajnos pont nem jött legközelebb:( tehát máskor ehez hasonló lenne akkor ti mit tennétek? 15/F
2014. aug. 24. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
azt amit fel a kérdéshez írtál:Ddd 14/l
2014. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább ne próbálkozz fb-n ,írni se tudsz normálisan...
2014. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2014. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!