Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy csaj azt mondja egy...

Ha egy csaj azt mondja egy csajra, hogy jól néz ki, miért mondják rá egyből (főleg a pasik), hogy leszbi/biszex?

Figyelt kérdés
Attól még, hogy hetero vagyok, van szemem, és meg tudom mondani valakiről, hogy szerintem jól néz-e ki. Max. nem arra gondolok, hogy "hú de megdu..nám", hanem pl. arra, hogy szívesen néznék ki úgy, mint ő... vagy nincs igazam? :O

2014. aug. 24. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert f-sszopók.
2014. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.
2014. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert hülyék mint a tök, és elsőre ítélkeznek amit baromira nem kéne...
2014. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De igazad van.
2014. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátom(csaj) azt mondta arról a csajról aki nekem tetszett(pont ezt a nekem tetsző csajt néztem, nem volt messze tőlem) a barátom egyszercsak elkezdi: "dejó segge van, még én is megfogdosnám"

Én persze furán néztem rá (O.o) így, persze hülyeségből, aztán elkezdtünk röhögni :D

2014. aug. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert annyira irigynek gondolnak minket (nőket), hogy elképzelhetetlennek tartják, amikor egy heterosexuális beállítottságú nő megdicsér egy másik nőt. Pedig nincs ebben semmi. Attól, hogy egy másik nő vonzó külsejét elismerem, még nem leszek leszbikus.
2014. aug. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!