Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mekkora hátrány a kopaszság a...

Mekkora hátrány a kopaszság a nők szemében? Vagy kopaszodó férfi is lehet vonzó?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél ez mennyire számít?

Esetleg a nőket nem is érdekli ez?

Mert én találkoztam olyan esettel ahol,amikor ez hátrány volt egy nő szemében.

Aki már fiatalon elkezdenek kopaszodni azokat a korban hozzájuk illő nők,lányok, hogy látják?

Nem jobb beletúrni a pasi dús hajába, mint azt látni,hogy hiába borotválja látszik hol nincs már haja?



2014. aug. 24. 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
dúshajába tép a szééél
2014. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1# - hogy lehetsz ilyen paraszt?? Épp ezaz, h nincs mibe tépnie
2014. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A szép arcnak kell a hely.
2014. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jason Statham is vonzó kopaszon, Vilmos herceg már kevésbé:D
2014. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Az én párom is kopaszodik.

Amíg nem akar a tarkóján lófarkat növeszteni, vagy álcázva fésülni, mint Homer Simson addig nem érdekel.

A sérót el lehet cseszni akkor is ha sok haja van az illetőnek. A kopaszodó fej is lehet szexi, ha az illető kibékül magával, jó frizurát vágat és magabiztos.

Az a nő, akinek ilyesmi perdöntő egy pasi megismeréséhez, azzal nem is érdemes foglalkozni.


25L

2014. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel,vannak nők,akik nincsenek oda a hajas babákért.:) Barátnőm pl. kifejezetten szereti a kopasz vagy ritka hajú férfiakat.
2014. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

pl: Bruce Willis

De valaki kimondottan szereti a kopasz pasikat.. nekem nincs velük semmi bajom, szerintem ugyanúgy lehet vonzó, szexis *.*

2014. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vin Diesel mennyire vonzó? még pasi létemre is szerintem totál jó pasi.
2014. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kérem, azt azért ne felejtsük el, hogy Staham,Willis,Disel azért(is) olyan vonz,mert filmekben ugrálnsk,színészek és sokat keresnek .....
2014. aug. 25. 21:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Nope, azért vonzóak mert jól áll nekik a kopaszság és szép arányos arcuk van. Köze nincs ahhoz hogy mennyit keresnek/mit csinálnak.
2014. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!