Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet az oka, hogy ketten...

Mi lehet az oka, hogy ketten Facebookon már napok óta nem nézik meg, amit írtam nekik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ide illik inkább, vagy a Számítástechnika kategóriába, de az egyik személlyel pont párkapcsolati szándékkal szoktam beszélgetni (a másikkal baráti), mégis több napja nem nézték meg, hogy mit írtam, pedig látom, hogy egy nap többször is feljönnek telefonról.


Ez nagyon gyerekes kérdés, de mégis mi lehet ennek az oka? Valami hiba van a Facebook chaten, vagy csak simán bunkók, és így ráznak le? Most visszaolvasva még gyerekesebbnek tűnik, és ha nem is nagy tragédia az életemben, de azért zavaró az eset. :D Másnak is van itt ilyen tapasztalata?


2014. aug. 25. 16:59
 1/9 anonim válasza:
valószínűleg nem kiváncsiak rád....:/
2014. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Vagy nem érnek rá, vagy a terhükre vagy.
2014. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy miért nem írnak vissza!
2014. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
vagy csak simán unják már a rinyálásodat
2014. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Elfoglaltak, vagy nem kíváncsiak rád. Neked kellene tudni, hogy melyik, elvileg te ismered őket.
2014. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg túl sokan írnak nekik és nem veszik észre. A főoldalon csak 3 chatablak lehet nyitva egyszerre.
2014. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
BRohadtul nem kivancsiak rad :)
2014. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a GYIK mindig megmelengeti a szívemet. <3
2014. aug. 25. 17:06
 9/9 anonim válasza:
örülünk,hogy segíthettünk..:D
2014. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!