Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesten valakinek bejott...

Budapesten valakinek bejott mar az utcan ismerkedes?

Figyelt kérdés

2 hete koltoztem ide de annyira elveszettnek erzem magam. Szivesen ismerkednek lanyokkal de nincs ismerosi korom ezert csak az utcan ismerkedes marad az elejen. Hogy szokas ezt? Valakinek bejon ez?

A kulsom egyebkent abszolut nem vonzo, viszont jo a beszelokem.

17/F


2014. aug. 26. 15:36
 1/2 sz0tyi válasza:
Tudnék példákat mondani. Kár, hogy most pont nincs olyan jó idő, mert ha melegebb lenne mondanám, hogy menj ki egy este a Daák térre, nézz szét mi van ott, és használd igen a beszélőkéd. Amúgy már BKV-n is többször ismerkedtem meg csajokkal. Több kapcsolat is alakult ki ilyenekből. Persze én is inkább odamegyek pár szóra egy csajhoz, ha látom, hogy talán van esélyem.
2014. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj pl margit szigetre,millenarisba ott hátha megismersz valakit. Én is próbálkoztam már de egy srác se szólított meg az utcán. A legjobb ha hb-ba mész ott aztán ismerkedhetsz rendesen:))
2014. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!