Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek mi számít nyomulá...

Fiúk! Nektek mi számít nyomulásnak, vagy rámenősségnek egy lányban?

Figyelt kérdés
Mert közösségi oldalon bátran merek ìrni, viszont valójában meg állandóan pirulok, zavarban vagyok...

2014. aug. 26. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha köszönés gyanánt ledugja a torkomon a nyelvét.
2014. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tehát ha odamegy a lány, és megcsòkolja?! akkor az a nyomulás/ rámenősség... értem.
2014. aug. 26. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyomulás? Az, ha elutasítom és utána is próbálkozik.
2014. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a fiú bátorítò jeleket adott, azért mertem neki írni :$$ azután mondta ezt :S
2014. aug. 26. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor az egy köcsög fiú. én is estem ilyen hibába bár nekem nagyonagy bűntudatom volt utánna... szerencsére megbocsátott és azóta is barátok vagyunk(voltunk mert átment ribizlibe)

de én nem fogok többet ilyen hibába esni, ha ő se, akkor nézd el. de csak igy a szemedbe mondta hogy nyomulós vagy?

2014. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem nem mondta, egyik barátnőmnek ìrta, én meg bele olvastam a levelezésbe, és onnan tudom:/ azòta viszont mondta, h nem haragszik rám:))
2014. aug. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!