Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, hogy valaki nem...

Van olyan, hogy valaki nem találja a kinézet szerinte hozzá illő férfiakat?

Figyelt kérdés
néha úgy érzem,bármilyen furán is hangzik, hogy "túl jó pasik jönnek be". De akkor ebből nincs kiút? Vagy csak alulértékelem magam hozzájuk képest?Vagy őket értékelem felül? Elég rossz helyzet, mert nem tudok ezen változtatni,mert ez nem egy irányítható dolog, az ember nem döntheti el,hogy kihez vonzódik,és kihez nem..

2014. aug. 26. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én rá sem nézek a szebb lányokra, mert úgyis tudom, hogy esélyem sincs nálunk. De azért kisebbségi komplexusom nincs miatta, neked se legyen.
2014. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak én nem értem a kérdést? tetszenek a helyes fiúk. nekem is tetszenek. minden hetero lánynak tetszenek. és?
2014. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De sosem tudhatod, lehet te is tetszel a szebb lányok valamelyikének, de ha úgy gondolod,hogy meg se próbálod,lehet pont elszalasztod a lehetőséget..nővéremnek is most volt az esküvője,és náluk is ő kezdeményezett,és a srác utána meg is mondta,hogy ő nem ment volna oda hozzá,mert nem gondolta volna,hogy nővéremnek ő tetszene..szóval ez se biztos ,hogy jó felfogás, sosem lehet tudni... ;)
2014. aug. 26. 22:33
 5/10 A kérdező kommentje:

az,hogy nekem olyan pasik jönnek be, akikre mindenki azt mondja,hogy jól néznek ki. de pont ez miatt megkaphatják a legjobb nőket, szóval nem hinném,hogy pont én kellenék nekik

(nem vagyok ronda,vagy semmi, de ugye mindig van szebb,meg jobb..) viszont más pasik meg nem jönnek be. Túl sokat képzelek magam mellé,túl nagyok az elvárásaim?

az a baj,hogy jobban nem tudom elmagyarázni,elég nehéz megfogalmazni,amit akarok :D

2014. aug. 26. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Valószínű túl nagyon az elvárásaid. Természetesen a férfiak is úgy vannak vele, hogy szívesen villognának 10/10-es csajokkal, de a legtöbb ember mérlegel előtte, hogy mi az amit megengedhet magának.

És, habár egy kapcsolatot vagy vonzalmat nem lehet túl tárgyilagosan vizsgálni, de ez épp olyan mint amikor valaki átlag fizetésnél a legújabb Ferrarira vágyik és nem hajlandó alább adni az igényeit.

2014. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mindenben igazad van...és hidd el tökre örülnék,ha nem az ilyen srácok tetszenének, de ez nem olyan,hogy nem elégszem meg a skodával, ez olyan,hogy ha azt használnám a kezeim között irányíthatatlan lenne,és karambol lenne a vége...baromi hülye hasonlat,de nem tudom magam jobban kifejezni :D ez valahogy az akaratomon kívül történik,nem én választom a helyes férfiakat,hanem ezek érzések, amiket elég nehéz kontrolálni..
2014. aug. 26. 22:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak fiúban. Elég kínzó dolog, engem teljesen tönkretesz lelkileg, mert úgy érzem, a vágyaim sosem lesznek összhangban az elérhető valósággal. Ha van kedved beszélgethetünk erről.
2014. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kisboltos ***** válasza:

Szerintem ne add lejjebb, lehet, hogy összejön.

Amúgy meg lehet, hogy jön egy srác, akihez nagyon tudsz majd vonzódni, viszont a legtöbben nemet mondanának rá.

2014. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
édesek vagytok,köszönöm :)
2014. aug. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!