Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Többen is mondták már ezt...

Többen is mondták már ezt nekem. Ez jó dolog?

Figyelt kérdés

akarmilyen tarsasagba kerulsz ha oregek ha tanarok ha gyerekek ha idegenek ha csaladtagok ha nem is lattad meg ha nagyon regen lattad ha hajlektalan ha takarittono akarkivel el tucc beszelgetni mer akarmelyik tarsasagba megtalalod a neked valao embereket es megfigyeltem h sokszor a semmirol tucc beszelni orakat, vagy csondben maradsz ha olyan a hangulat, es vicces is vagy :)


14F



2014. aug. 27. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen ez jó:)

13/l

2014. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És azt mondták már, hogy tanulj meg érthetően, helyesen írni, központozást használva? Ez jó dolog lenne.
2014. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
F**szán tolod Jani, csak így tovább...de most mit vársz amúgy? Pacsit, meg jutalomfalatot, hogy jajj de menő és ügyi srác vagy?
2014. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked meg belesz@rtak a reggelidbe?
2014. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most ezt nem tudod feldolgozni, vagy miben segítsünk?
2014. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

attól függ...


pozitív szemlélet: lehet veled beszélgetni, vicces vagy


negatív szemlélet: mindenkit lehúzol a szintedre ezért tudsz velük beszélgetni, mindig találsz valakit akinek húzd az agyát, túl sokat pofázol, vagy kussolsz ha nem tetszik neked valami, és még ki is szoktak nevetni...

2014. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem az kifejezetten zavar,ha valaki csak azért pofázik,hogy ne legyen csend.De közben,amiket mond,azzal igazából nem mond semmit.Inkább maradjon csendben!
2014. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!