Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék nálam idősebb...

Hol tudnék nálam idősebb (10-15 évvel) nőkkel ismerkedni, akik szeretik a náluk fiatalabb férfiakat? 25/F

Figyelt kérdés
Mindig is vonzottak a nálam 10-15 évvel idősebb nők. Próbálkoztam is jó néhány társkereső oldalon náluk, de sajnos eddig a legtöbben azt írták vissza, hogy túl fiatal vagyok hozzájuk. Egyszerűen ennyire peches vagyok, hogy mindig olyanokra írok rá, akik nem szeretnének maguknak egy jóval fiatalabb férfit vagy mi lehet a probléma? Mit kellene ahhoz csinálnom, hogy felkeltsem az érdeklődésüket?
2013. szept. 18. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Még mindig nem sikerült haver?
2013. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán ne légy túl "gyerekes". Keltsd fel az érdeklődésüket.

A húszas éveimben volt 1-2 10-15-el idősebb nőm.

Nem a külső, nem a kor, nem a pénz, sem semmi külsőség nem számított, csak én, az ember. Jó szöveg, megnyerő modor, volt szimpátia, és azt is kiszedtem a bugyijából aki azt hitte nem feküdne le fia korabeli sráccal.

Ez viszont minden lányra/nőre igaz, hogy az egyéniség az amivel meg lehet fogni. Még a pénzhajhász csajokat is meg lehet csípni a megfelelő hozzáállással. Igaz max alkalmira, ha nagyon fontos neki, hogy a pasija pénzelje a shoppingolást, kozmetikust, fodrászt, fitness termet, de még ilyen lányokat is meg lehet szerezni. Gyakorlatilag bárhol. Innen is volt már kapásom.

Csak rajtad múlik! Nincs varázsszer, sem tuti módszer.

2013. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: valakivel összekeversz! Én most tettem fel először ilyen kérdést.
2013. szept. 19. 14:59
 5/5 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak köszönöm szépen a válaszát! Nagyon hasznos volt számomra. :)
2013. szept. 19. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!