Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Szerintetek milyen...

Srácok! Szerintetek milyen egy jó csaj? Úgy értem pl. :öltözködés, cipő, haj, smink milyen legyen? Mit szerettek egy lányon?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy önmaga. Azon felül minden csak plusz.
2014. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szeretem ha egy lány elegánsan van felöltözve, nőiesen


ha hosszú a haja és ápolt, nincs össze kenve semmivel de meg van mosva, ha nincs túl sminkelve, az nagyon nem tetszik ha tele van festékkel, főleg ha nagyon pderes az arca


azt is szeretem ha jó illata van, hmmm tetszik, ha látszik rajta h ad magára, vagyis nem túl sovány, de nem is kövér

nem kell tökéletes testnek lenni, ennyi bőven elég, ha ilyen egy lány akkor nekem még ha arcra nem is egy miss universe akkor is bejön, ha nem bunkó

2014. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
javítás... az se baj ha rövid haja van, csak ne legyen nagyonn rövid
2014. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)
2014. aug. 27. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:

minimalis smink,haj mindegy csak apolt legyen,cipo: nekem a tornacipo ill. vans tipusu,oltozkodes: ne miniszoknyas pcsa legyen.. farmer,cicanaci,sugarbird es cuccok bejonnek stb.. mondjuk a sugarbird-et csak azert mondom mert a parom sokszot azokba van :D de sztem leirtam a lenyeget :)


28/F

2014. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Járjon világos ruhákba (de ne neonos, világítós izékbe :D ), haja legyen nagyon ápolt, nagyon kevés smink legyen rajta, hogy a természetes szépségét lássam. Ha a cipőről is muszáj beszélni, akkor tornacipője vagy valami lapos sarkúja legyen. A belsőjén és a személyiségén kívül ami meg tud fogni, az a szem-haj "duó". És legyen egy kicsit husisabb, molettebb a csaj :)
2014. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!