Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Erre hogyan reagálnátok?

Lányok! Erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Éppen utaznátok Pesten valahova és odamenne egy pasi, aki kívülről bejön nektek, átnyújt egy vörös rózsát és egy cetlit, amire rá van írva mondjuk a facebook profilja és ezt mondja 'látom éppen mész valahova, így az időpont nem alkalmas, de a későbbiekben szívesen megismernélek, mert nagyon csinosnak talállak. A többi csak rajtad áll' Majd mosolyogva 'lelépne'


Ez túl hatásvadász? :D



2014. aug. 28. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez egy kicsit túlzás, ha fogalmad sincs még a lány nevéről sem, ilyen gesztus egy kicsit túl hatásvadász, igen.
2014. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
rögtön az jutna eszembe, hogy vajon hányadik lány lehetek akinél ezt eljátsza
2014. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk a Facebook profil gáz, akkor már inkább egy e-mail cím. És valóban a virág tönkre vágja a spontaneitást.

Bár én férfi vagyok ...

2014. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szerintem aranyos =) mondjuk a te ötleted jobb mint az ha az éterrembe ráirod egy szálvétára hogy szia szép a mosoloyod eljössz velem egy randira ha ige akor csak mosolyogly ha nem akkor dobj 2 hátraszaltot =)
2014. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!