Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindent megtettem, hogy...

Mindent megtettem, hogy megismerhessek egy számomra normális lányt, mégsem jött össze. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Normális alatt azt értem, hogy nem egy gerinctelen alak, hanem van erkölcsi tartása (nem kell, hogy vallásos legyen, én se vagyok az), legyen már annyira érett, hogy folytonos bulizás helyett a jövőjén dolgozzon, szeresse a gyerekeket, egy férfi mellett lehorgonyozzon. Egy szóval ne egy link megbízhatatlan alak legyen, hanem őszinte, hűséges, megbízható.


Nem találtam ilyet, pedig kihasználtam minden ismerkedési lehetőséget eddig.


A legszörnyűbb az, hogy jók a paramétereim és senkit nem érdekelnek. Koromhoz képest kiugróan sikeres vagyok a karrier terén, csak mértékkel iszom, nem dohányzom, művelt vagyok, az érzelmeimet ki tudom mutatni annak, akiben megbízok, nem nézek ki rosszul (inkább átlagos), a hibáimat képes vagyok elismerni és tenné érte, hogy jobb legyek... más kritikáját megfontolom... Romantikus alkat vagyok, nagyon sokat adok egy igényes kapcsolatra, stb. Szeretnék majd házasságot, gyerekeket. Több diplomám lesz hamarosan, kiváló nyelvtudásom van, könyvet is írtam már és meg is jelent külföldön, oda vagyok az igényes szellemi-lelki kapcsolatért a testi mellett. Mi kell még a hölgyeknek?


Lesújtó, amit ebben az országban tapasztalok... :(

Volt már párkapcsolatom, az exem sem volt kinézetre az utolsó és ő is mondta, hogy jól nézek ki... De mégis az a tapasztalatom, hogy nincs már egy olyan normális nő ebben az országban, aki szabad is volna!


Na és a legnagyobb abnormalitását ennek a társadalomnak pont az mutatja, hogy külföldi ismeretségem köréből többen is akartak velem kapcsolatot, csak azért nem vállaltam, mert nem épp az ő országukban akarom tervezni a jövőmet (ja és fehérek voltak, mert ebben az országban már a bőrszín is rangot jelent). Csak itt Magyarországon tűnik úgy, mintha a 18-30 éves nők mind értelmileg és érzelmileg sérültek lennének, semelyikőjük nem értékeli már azt se, ha valaki sikeres, azt se, ha valaki jól néz ki. Mégis mi számít akkor, kedves hölgyeim? Jobbikos legyek, vagy mi?


23/F



2014. aug. 28. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ott rontod el, hogy túlfényezed magad és nyilván a lányok között sem veszed észre az egyszerű halandókat.


Az egész szövegből nekem ennyi jött le,

"sikeres vagyok, gazdag, okos, művelt, kifinomult, intelligens, jóképű, vonzó és minden lány hülye mert nem rám vágynak"

2014. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj külföldre rinyálni ha olyan jó a nyelvtudásod! Hányok az ilyen emberektől! "Jajj gyerekek én tökéletes vagyok de a többiek olyan hülyék, rasszisták :S" . Mi Lehet a baj?" Ha mindenkiről így vélekedsz akkor lehet nem velük van a gond!!!!
2014. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1-es: A túlfényezést hogy érted? Egy ismerkedésnél egyszerűen leírom magamról az igazat, ha pedig ez túlfényezésnek számít, azon nem csodálkoznék. Miért is? Mert eligénytelenedtek fiatal hölgyeink és bármi, ami érzelmileg, szellemileg vagy kinézetre kimagasló, az már csak szemfényvesztés lehet, luxus és túlfényezés.


2-es: a külföldiek is elcsodálkoznak ezen az országon, személyes tapasztalatuk is, amikor ide jönnek...

Itt már luxus bármi, ami jó.

2014. aug. 28. 19:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"mintha a 18-30 éves nők mind értelmileg és érzelmileg sérültek lennének"


Na hát ez roppant kedves felfogás, köszi. Én 18 vagyok és kikérem magamnak, hogy mind értelmileg, mind érzelmileg sérült legyek. Csinos és kedves, segítőkész és visszahúzódó vagyok, de nem volt még senkim, szűz vagyok, mert nem akarom széttenni a lábam olyannak, aki kalandot keres.

Szerintem, kedves kérdező, a hozzáállásoddal van probléma. Mivel ennyire fényezed magad mindig és a stílusodon, beszédeden is látszik gondolom, hogy egoista vagy, akkor a normális lányoknak tényleg nem kellhetsz.

2014. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2014. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Most olvasd el amit irtál és meg is van a válasz a kérdésedre! Csak gondold át jobban. Tök mindegy egy lánynál hogy most épp egy kis r.banc vagy "jókislány".. ha nem lát benned semmi fantáziát akkor halott ez az egész.. ha pedig te tényleg ilyen sikeres vagy akkor csak érdekből lesz barátnőd.. és hát az ego akkor is megvan csak nem veszed észre!
2014. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"csak szemfényvesztés lehet, luxus és túlfényezés. "


Ez is marhaság, már bocsi. Nekem speciel egyáltalán nem ez jutna róla eszembe, hanem egyszerűen csak sokkal szimpatikusabb, ha valaki szerényebb és szerényebben is vélekedik magáról. És tudod, lehet ez mind tényleg igaz rólad, de azért "fényezés" (vagy legalábbis annak tűnik), mert rossz tulajdonságokat nem is írsz magadról. Márpedig senki sem tökéletes, egy egoista majom hiheti azt magáról, hogy ő az.


#4 voltam

2014. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#4: oké, nem is téged akartalak személyesen sértegetni, csak a tapasztalataimat írtam le.


„sokkal szimpatikusabb, ha valaki szerényebb és szerényebben is vélekedik magáról” - mivel nem most jöttem ki az oviból, így erről is van tapasztalatom. Ha egy srác szerényen vélekedik magáról, akkor azt mulyának, önbizalomhiányosnak (és ez az egy dolog már önmagában elég ahhoz, hogy a kedves hölgyek leírják őt mint maximum potenciális havert), vagy más egyéb jó tulajdonságokkal nem rendelkezőnek fogják tartani. Esélye se lesz arra, hogy a tehetségét később megmutassa anélkül, hogy addig már szét ne alázzák a nők. Igen, ezért is kell rögtön az elején megmondani, hogy nem egy utolsó kutya vagyok, akibe belerúghatnak, hanem a kedves hölgyike is mutasson fel már valamit, mert a srác már megtette...


Rossz tulajdonságokat írni magamról? Erre is gondoltam már, ki is próbáltam, de még annyi sikerem sem volt, amennyi egy tényleges túlfényezésnél lenne.


Ettől függetlenül értékelem a válaszod, köszi, ment is a zöld kéz, és örülnék neki, ha tényleg megtalálnánk, hogy mi lehet a baj, mert akkor csak egyszerűen magamon kellene változtatnom, de másokon ez már hiú ábránd, és attól tartok, hogy én már mindent megtettem :(

2014. aug. 28. 20:20
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Válaszolóval egyet értek. Szóval én egy link megbízhatatlan alak vagyok mert nem felelek meg a kritériumaidnak? Ugyanis a legkevésbé se szeretem a gyerekeket, a többi "normál" kritérium áll rám és jéé azok a "jó paraméterek" is amikkel magad jellemezted, de biztos érzelmileg sérült vagyok...


Mi számít? Pl hogy ne fényezd magad folyamatosan, vagy nem árt ha a csajra is kíváncsi vagy ahelyett, hogy a magyar társadalmat szidod. Az, hogy a külföldiek közül többen is akartak kapcsolatot az égvilágon semmit nem jelent, utánam meg mindig fütyülnek a munkások ilyen alapon ők a normálisak? Akik meg nem akarnak kapcsolatot, azok abnormálisak?

2014. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De kérdező, ne általánosíts!:) Én például 1.) egy olyan pasit nem tartanék mulyának vagy önbizalomhiányosnak, aki szerényebb, 2.) ha meg önbizalomhiányos a pasi, akkor sem aláznám meg, nem ő tehet róla. Ráadásul lehet ő önbizalomhiányos is, ha megfog valamivel, akkor adnék esélyt. Ezt a "barát-zónát" egyébként is h*lyeségnek tartom. A rossz tulajdonságok leírását meg csak tisztelném az őszintesége végett.


Szóval akkor eddig szerintem nem a normálisabb csajoknál próbálkozhattál, ha ennyire rossz tapasztalatokat sikerült szerezned, hanem a felszínes, buta libáknál. Viszont ezzel a hozzáállással meg csak azt éred el, hogy a normálisabb csajoknak ne is kelljél és maradjanak azok, akik a pénzedre, életstílusodra, külsődre hajtanak.


#4 voltam

2014. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!