Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem hiszem el, hogy manapság...

Laca1995 kérdése:

Nem hiszem el, hogy manapság csak az izomagyú kopasz tetkós állatokra van szükségük a nőknek. Mi normális férfiak miért nem vagyunk elég jók nekik?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol van ez igy. En peldaul nem vagyok oda az ilyen pasikert.
2014. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
A normális pasik ugyanúgy nem veszik észre a normális nőket szóval ennyit erről.
2014. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

nem tudom ezt honnan veszed, de nekem egyáltalán nem jön be az általad leírt típus. :)

Nálam az igényes,sportos,kedves férfiak a nyerők :)

2014. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom,lehet hogy a környékkel van a baj:D
2014. aug. 26. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az aki ezzel védi a kis lelki világát nem véletlen van egyedül.
2014. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2: És vajon tényleg azok a normális srácok és normális lányok akikről ezt gondoljuk? :D


De amúgy nagyjából igazad van.

2014. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
2-es igazad van.. valahogy a mellkirakós,fenékvillantós,üresfejű nők mindig jobban kellenek a férfiaknak,mint a normális nők..
2014. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
6-os: na igen, ki számít normálisnak? van erre valami szabály? :D
2014. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Anyukam idejeben (80-90es evek) is ez volt a "divat" es most ujra nagy vilagat eli a tetkos kigyurt szexisten :D de ettol meg ugyanugy kelendoek -ahogy te fogalmaztal,- a "normalis" fiuk is, csak valoszinuleg neked pont azok a lanyok tetszenek akik az ilyen gyuros pasik utan futnak. Szerintem csak rossz helyen keresgelsz.

De egyebkent nekem is a tetovalas a gyengem es az sem art ha ferfiasan nez ki. (Nem a csupasz olajozott szortelen testre gondolok vizes felfujt izommal)

Ugyanugy ahogy a ferfiaknak a nő egy statuszszimbolum szerintem ez lassan elmondhato forditva is.

2014. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
mert nem minden kopasz tetovált férfi bunkó....például én a kivételévelek közé tartozom.
2014. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!