Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik a gyógytornászom, nem...

Tetszik a gyógytornászom, nem is kicsit nagyon. Csak nem merem elhívni sehova se. Valami ötlet hogy kéne elhívnom? Mit kéne csinálnom vagy valami frankó ötlet? És mi van ha esélyem sincs nála?

Figyelt kérdés

#randi #esély #Párkapcsolat kezdés
2014. aug. 28. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs kedved edzés után meginni egy üdítőt/gyógyteát/akármit?
2014. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és ő mennyi?
2014. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 viktorvarga ***** válasza:
neis hivd mert ugyse menne el lehet akor meg beégeted magad.mond neki h tezsik neked csak h tudja miaszitu.ha veszi a jeleket ok,ha nem akkor járogatsz ugyanugy.és jol kiterveled a dolgot.pl kifigyeled melo utan kocsival...jajj micsoda véletlen ,elvihetlek..na ugyanmár ujünk be vhova igyunk valamit..
2014. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A gond csak az hogy sokan vagyunk és cserélődnek a jelenlévők. Mindenkivel külön foglalkozik kicsit. Én a térdemmel vagyok nála és már csak 3 alkalom. Én 23 vagyok ő 24. Ez miért fontos?xD Kocsival kivitelezhetetlen :S És ha megmondom neki hogy bejön, akkor nem égek be?
2014. aug. 28. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez annyira tipikus... minden pasi belezúg a gyógytornászába. :))
2014. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 viktorvarga ***** válasza:
igazabo csak akor égő h nemjönbe,de azsem annyira.akkor az utolsó alkalommal mond neki h megszeretnéd köszönni,és meghivnád egy ebédre...v bejön v nem.mit veszíthetsz.ha okézik akor kérdel a számát
2014. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van benne valami, a másik rászről meg azért se merem mert az Exemnek az osztálytársának a nővére xD. Lehet hogy ez lesz hogy z utolsó alkalomkor megkérdezem tőle. Lehet h tipikus eset de nekem előtte is bejött a csaj :D de van benne valami. De ha van még ötlet szívesen fogadom :D
2014. aug. 28. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene megkérdezni, hogy neki bejössz-e? Miért nem egyszerűbb elhívni egy üdítőre (pl: szeretnéd viszonozni a segítségét egy ilyen meghívással), vacsorával, mozival stb?
2014. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg: "Tudnád szeretni Quazimodot?"
2014. aug. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!