Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit csináljak ha...

Szerintetek mit csináljak ha nincs elég önbizalmam lányokat leszólítani?

Figyelt kérdés
Már régen beszélgettem lányokkal is, a haveri társaságom is széthullott....
2014. aug. 28. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát.
2014. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igyál 3 felest és máris megjön az ihlet!
2014. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha félsz eleve lánnyal beszélni és izgulsz akkor beszélgess sokat lányokkal (és nem úgy értem hogy gyk-n írogatsz nekik) hanem tényleg beszélj velük és egy idő után megszokod a velük való társalgást és már le is mered majd szólítani őket (azt meg nem tudom hogy szerezz lány ismerősöket,én se tudom hogy szereztem,egyszerűen csak jönnek,mivel ők is 3,5 milliárdan vannak)
2014. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég kettő is, úgy nincs hadarás.


Egyébként számolj háromig mielőtt leszólítod, azalatt nem lehet beparázni egyszerűen. Komolyan... próbáld ki (Y)

2014. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

abban mi a nagy dolog h bemész egy helyre keresel egy csajt aki vissza néz rád egyáltalán, látod h egyedül van vagy egyáltalán nyitott ismerkedésre, meghívod egy kólára.. onnantól már mehet az ismerkedős szöveg, h hívnak? hány éves vagy? ha beszél azt hagyd, az a legjobb ha beszél hozzád, sose szakítsd félbe, kanyarodj el érdekes témákra, pasi, mit szeret, stb. ha ezen lazán végig egyensúlyozol akkor már van esély rá h beindul valami, ne legyél túl nyomulós, 1 buliban max 3 esélyed van, ha többet próbálkozol hülyének néznek, de azt jól szemeld ki előtte kihez mész oda, mérd fel az esélyeidet és olyat válassz akin látható h ismerkedni akar, észre lehet venni különböző jelekből, nagyjából ennyi


elméleti síkon... mert még sose volt rá szükségem, mindig a csajok jöttek hozzám

2014. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és ha beszélsz angolul neked is küldöm a könyvet sok szeretettel :D
2014. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Csinálj úgy, mintha lenne önbizalmad. Aztán lesz is.
2014. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!