Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti milyen leszólítást...

Lányok! Ti milyen leszólítást szerettek a leginkább hallani egy számotokra idegen, de szimpatikus sráctól? Mi az ami meg fog Titeket?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

bőven elég egy szia + mosoly

nem kell drágám édesem cicám stb....

2014. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, és utána?
2014. aug. 29. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác aki nagyon tetszett és amikor végre odajött hozzám (majd elájultam a boldogságtól) ezt mondta: Kiba..ott szép vagy! Nah egy világ dőlt össze bennem :D

Amit az előző válaszoló írt. Szia, mosoly, és a témába illő kérdés. Gyakran jársz ide? Hogy érzed magad? Tetszett ez meg az? stb.

Normális lánynak nem kellene klisék.

2014. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

valami semleges duma

ezek a csajozós szövegek azok amire úgy tudok válaszolni h a pasinak az élettől is elmegy a kedve :-)


tudnál ebben segíteni...? merre találom ezt vagy azt ?

minden az adott helyszíntől függ

2014. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy szép és őszinte bemutatkozás.Főleg akkor, ha több év óta net-en titokban csevegő egyed az:D
2014. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Add önmagadat,ne játssz szerepet.Ne legyen erőltetett a megszólítás,mert az gáz.
2014. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

"Külső ami megfog, belső ami megtart."

Ezt mindig a csajok hangoztatják.

És nagyjából igaz is.

Tehát nem a leszólítás a lényeg, hanem hogy ki szólítja le őket.

2014. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az a leszólítás jön be, ami őszinte és spontán. Egy előre betanult bemutatkozós duma vagy valami csajozós szöveg egyértelműen taszító.
2014. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A betanult szövegeket, szokásos kliséket én se bírom! Ezen kívül ne legyen egoista a srác, ne akarja "eladni magát", azt mutatni, hogy ő a legjobb pasi a világon.

Legyen őszinte, természetes. Viszont, ha egy kicsit látszik rajta, hogy izgul, az cuki tud lenni, azzal nekem speciel nincs problémám, sőt. :)

2014. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer sétáltam az utcán és ott volt egy csapat huszonéves srác. gondoltam magam, hjaj, de szuper, mindjárt kapom a füttyögést és mutogatást meg a jajdekinyalnálak fosságot, mint általában. És akkor az egyik azt mondta: "Úristen, úgy nézel ki, mint aki legalább százféleképpen tudna megölni egy férfit csupán a puszta kezeit használva. Ez igen!"

Na az imponált. Kifejezetten imponált.

2014. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!