Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha egy vadidegen...

Lányok! Ha egy vadidegen megszólítana titeket (nyilván ismerkedés céljából) akkor mit NEM kellene tennie?

Figyelt kérdés

Sokszor írtátok már, hogy a férfi legyen magabiztos, amiből egyenesen jön (remélhetőleg) a jó kisugárzás stb. stb.

Tételezzük fel, hogy ez megvan, akkor is van, vagy kell lennie néhány feltételnek, amiknek a férfinak meg kell felelni.


Mivel tudná egy férfi elrontani az egyetlen esélyét szerintetek? Pl: a közhelyes csajozós szövegek esély rombolók? (pl: Szia cica, van gazdát?)

Illetve milyen más esély rombolókra tudtok még gondolni?



2014. aug. 19. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
fogdosnia.....
2014. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, jogos :)
2014. aug. 19. 18:35
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Na hát a "Szia cica, van gazdád?" duma engem ott helyben kikészítene! Az ilyen "jaj de milyen menő, poénos csávónak tartom magam" szövegektől a falra tudok mászni, úgyhogy azt NE! Ezen kívül ne legyen túl rámenős, ne akarjon rögtön testi kontaktust (gondolok itt akár egy puszira, kéz megfogására, hát megérintésére, stb.), szóval először azért tartsa tiszteletben az intim szférámat. Magabiztos legyen, de ne egoista, lenéző, ne akarja azt mutatni, hogy én lennék a legszerencsésebb lány a világon, ha vele lehetnék.
2014. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
En megcafolnam az 1-est, nekem volt mar, hogy buszon majdhogynem belenyomta a csaj a segget a kezembe:D termeszetesen megfogtam, o mosolygott ,aztan ment minden a rendje szerint :D
2014. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
jóóó, de ha a pasi fogdos, anélkül h én akarnám! így értettem :D
2014. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Kimaradt, hogy ne legyen ápolatlan, illetve túl mesterkélt se. Legyen természetes.

#3 voltam


18/L

2014. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A sablon csajozós dumák ultra gázak, és nevetségesek, szóval az tabu. Ne fogdosson, adom az első válaszoló válaszát. Ne legyen egy egoista barom, aki úgy érzi bárkit megkaphat. És miközben beszél hozzám vagy én beszélek hozzá rám figyeljen, ne a körülöttünk lévőkre. És legyen téma, ne nekem kelljen kitalálni, miután ő jött oda.


Ezek közül mind volt már rá példa hogy leszólítottak volna, és egyik sem vezetett sehova.

2014. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
csak egyet tudok érteni a 3-assal, én is ezeket mondanám
2014. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolsó! Felvetettél egy jó szempontot :)

Ha már megkezdődött a beszélgetés (túl vagyunk a bemutatkozáson) akkor mely témák lennének számotokra tabu?


Pl: Nyilván ne kezdjen egyből a szexualitás témájával, vagy nyíltan ne érdeklődjön arról, hogy van-e jelenleg pasit. (mondjuk az utóbbiban nem vagyok teljesen biztos, de szerintem burkoltan célozgatni rá diszkrétebb)

2014. aug. 19. 18:56
 10/17 A kérdező kommentje:

"Utolsó! Felvetettél egy jó szempontot :) "


A hetes válaszolóra gondoltam... :)

2014. aug. 19. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!