Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kerüli, hogy beszéljen...

Miért kerüli, hogy beszéljen az érzéseiről?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerkedem egy sráccal, találkozgattunk egészen 2 héttel ezelőttig (hogy most már miért nem, az egy másik sztori). 6 hónappal ezelőtt elmondtam neki, hogy beleszerettem, amihez nagyon fel kellett kötni a gatyámat, hogy legyen ennyi bátorságom. Kérdeztem tőle, hogy ő nem szokott olyan dolgokon gondolkodni, hogy mi legyen velünk stb? Mire a válasza az volt, hogy de, szokott agyalni rajtunk stb. (még itt mondott jó pár dolgot) és jó nekem, hogy én legalább nem tartom magamban.

Azóta néha finoman, de megnyílok neki, persze nem úgy, hogy ráerőltetem és nyomulok ezerrel stb, csak annyira, hogy éreztessem vele, hogy ő is beszélhet róla, most ez akár rossz, akár jó, ami benne van, de egyszerűen semmi, csak témaváltás és kerüli, mint macska a forró kását. Pedig korábban megmondtam neki azt is, hogy ha csak barátként néz rám, azt is mondja meg, mert így csak én szenvedek a bizonytalanság miatt.



2014. aug. 30. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak hamarosan vége lesz.
2014. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan vagyok mint a srác.

Ő nem szeret az érzelmekről beszélni, nem nyílik meg. A legvalószínűbb, hogy fél a visszautasítástól.

De ha szavakkal nem is mondja ki, attól még a cselekedeteivel még igazolhatja amit érez.

Csak ezért ne dobd el magadtól. Mert akkor még jobban be fog gubózni.

2014. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk kapcsolatban, csak találkozgatunk.

Nem akarom eldobni, néha a cselekedeti azt mondták, hogy többet akar, néha azt, hogy mégsem.

2014. aug. 30. 10:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és persze a visszautasítástól sem kellene félnie, mert tudja, hogy mit érzek iránta.. vagy pedig nem jutott el a tudatáig.
2014. aug. 30. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért kerüli,mert egyrészt nincsenek neki,másrészt a férfiak többsége nem szeret ilyen témákat kivesézni.Lehetsz te szerelmes belé,de ez elég egyoldalú dolognak tűnik.Így meg nem érdemes.
2014. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!