Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki segítsen. Ti mit...

Valaki segítsen. Ti mit tennétek? ~többi lent~

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit itt GYk-n ismertem meg naponta irogatunk és küldünk egymásról képet a másiknak.És én nagyon-nagyon beléestem.De nem tudom hogy mondjam el neki,mert megkérdeztem, hogy most köztünk mi is van?És azt válaszolta,hogy nem tudom miért van valami?Szerintetek mit tegyek?A válaszokat előre is köszi.

2014. aug. 30. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
képet legalább láttál róla? egyébként ha nem lakik a közeledben, teljesen felesleges...
2014. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen és azt mondta jól nézek ki és ő is nagyon jól néz ki.Hát igen én Pest megye ő Veszprém.Érdemes? :(
2014. aug. 30. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül felesleges. Attól függ, mennyire komoly.

Én a páromat neten ismertem meg, az ország túlsó felében élt, kb. fél év után találkoztunk, kicsivel később össze is költöztünk.

Szerintem adj magadnak egy esélyt, nincs vesztenivalód.

Esetleg visszautasít.

2014. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
istenem....ráadásul kint van a neved is...
2014. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!