Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért néz engem az a fiú...

Miért néz engem az a fiú akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
van egy fiú akibe szerelmes vagyok,és nagyon néz. és a haverjai is. az egyik integetett.. tegnap a srác aki bejön,íígy nagyon nézett,így ilyen "merészen" :D meg ma is mikor pont szembe jött a haverjaival,úgy meg bámult.. és aztán hátra fordult hogy megint nézzen.. Egyik lányt se nézi így.. és lent szokott lógni,és amikor jöttem haza nézte ahogy be megyek a házba (panel). És rólam szokott beszélni a havrjaival.. azért néz ennyire mert csúnyának tart,vagy mert tetszem neki?
2014. aug. 30. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt ellenőrizted, hogy van-e valami furcsa a hajadban, vagy ilyesmi?
2014. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vagy mert dugni akarnak.
2014. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
semmi furcsa nem volt rajtam xD még ahhoz szerintem fiatal..most megy 8-ba.
2014. aug. 30. 19:43
 4/18 A kérdező kommentje:
a többi is fiatal :"D
2014. aug. 30. 19:44
 5/18 anonim ***** válasza:
Akármilyen fiatal, attól még akarhat :/
2014. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Figyelj... lehet, hogy bejössz neki... Vagy ami kínos lenne ha nem neki, hanem egyik haverjának. Háát :D Majd meséld el mi történt :D
2014. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezekszerint te is fiatal vagy. Elég egyértelmű, hogy bejösz a fiúknak. Nem csak egynek. Ez azt jelenti, hogy nem szerelem hanem csajozás.
2014. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem,mert azoknak a haverjainak tetszik valaki. és csak a kiszemeltem néz engem nagyon.. a haverjai nem annyira. és a srác ha meg lát így előre megy mintha ő lenne a banda vezér vagy nem tudom mit hisz ilyenkor:D szóval engem néz és így előre tör :D
2014. aug. 30. 19:47
 9/18 A kérdező kommentje:
de a többi fiúnak más tetszik.
2014. aug. 30. 19:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát nem te mondtad, hogy ők is és az egyik integetett is? Angyalom te mit nem értesz ezen?
2014. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!