Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért néz engem az a fiú...

Miért néz engem az a fiú akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
van egy fiú akibe szerelmes vagyok,és nagyon néz. és a haverjai is. az egyik integetett.. tegnap a srác aki bejön,íígy nagyon nézett,így ilyen "merészen" :D meg ma is mikor pont szembe jött a haverjaival,úgy meg bámult.. és aztán hátra fordult hogy megint nézzen.. Egyik lányt se nézi így.. és lent szokott lógni,és amikor jöttem haza nézte ahogy be megyek a házba (panel). És rólam szokott beszélni a havrjaival.. azért néz ennyire mert csúnyának tart,vagy mert tetszem neki?
2014. aug. 30. 19:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én értem..
2014. aug. 30. 19:51
 12/18 A kérdező kommentje:
ne írjak rá fészen? mert ő nem nagyon í rá senkire mert nem nagyon jó a nete de néha fent van és akkor vissza ír
2014. aug. 30. 19:55
 13/18 anonim ***** válasza:

#4 Azért mert fiatal, attól még akarhatja :) Én is meg akartam dugni 12-13 évesen az akkori barátnőmet, szóval a kor annyira nem játszik közre.


A kérdésre: Gondolom 1 suliba jártok, 2 nap és találkozhatsz is vele, nem feltétlen fb-n kell kialakítani a kapcsolatot, beszélgethetsz vele az iskolában is, ráadásul ott még a rossz net sem játszik közre :D Amúgy valószínű, hogy bejössz neki :) Sok sikert! :)

2014. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem egy suliba járunk ://
2014. aug. 30. 20:27
 15/18 anonim válasza:
Hogyha feltűnően teszi ezt akkor lehet, hogy valami szivatas. Nem bantaskent irom, de velem ezt osztálytársaim csinálták csak hogy jot röhögjenek. -.- de lehet hogy tetszel neki. Legyél bátor. Semmiképp sem facebookon. Probald meg személyesen meg kérdezni mikor egyedül van. Hajrá:))
2014. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy sosincs egyedül :ss
2014. aug. 30. 23:04
 17/18 anonim válasza:
Akkor pedig menj oda. Én mondjuk XX. századi vagyok, de az önbizalom és egy mosoly sokat segít. Hány éves vagy és a srac mennyi?
2014. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
13 vagyok. Ő 14.. hát ahoz elég félénk vagyok hogy oda menjek mert soincs egyedül az a baj:ss
2014. aug. 31. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!