Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 19 éves lánynak (akivel...

Egy 19 éves lánynak (akivel kb épphogy csak megismerkedtem, voltak jó pillanataink de semmi komoly egyenlőre egyik oldalról sem) mit vigyek ha a szülinapján találkozom vele kettesben?

Figyelt kérdés
Nem igazán randi hanem ilyen találkozunk mert ugyanakkor ugyanott leszünk dolog. Annak ellenére h nem komoly én megpróbálnám következő szintre építeni ezt a kapcsolatot. Én virágra gondoltam de abból sem tudom milyet vigyek ha vinnék.

2014. aug. 30. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha virágot szeretnél adni neki akkor jobb, hogy ha kideríted, hogy melyiket szereti esetleg allergiás-e valamelyikre mert abból nagy gáz lehet ha ezzel nem vagy tisztában. Bár ha velem történne ilyen eset akkor jobban örülnék valami olyannak amiről mindig eszembe jut mondjuk egy karkötő vagy valami ilyen apróság. Mert ha rossz kedve van elég lesz rá néznie és rögtön eszébe jutsz amitől jobban fogja érezni magát.
2014. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!