Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A legtöbb fiú miért utál itt...

A legtöbb fiú miért utál itt az oldalon azonos neműekkel levelezni?

Figyelt kérdés
Aki azt akar egyből azt gondolják róla, hogy homokos, pedig egyáltalán nem biztos hogy az.
2014. aug. 31. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint beszélgetek bárkivel igaz jobban szeretek lányokkal

Ez meg hülyeség hogy az egyből homokos..stb enyi erővel ha az utcán beszélgetek egy haverommal akkor melegek vagyunk? !

2014. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Meleg vagyok és eddig kb 2fiuval beszéltem es azt is csak tévedésből:Ddd
2014. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem téves elmélet. Engem pont nem érdekel, hogy milyen nemű írt rám, amíg értelmesen tud írni.
2014. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elég sokan lekoptatnak ha azt mondom nekik én is fiú vagyok
2014. aug. 31. 09:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Azok akik egyből lekoptatnak csak kanosak és punci kell nekik... :D
2014. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

> Elég sokan lekoptatnak ha azt mondom nekik én is fiú vagyok


Mondjuk az is egy érdekes kérdés, hogy Te miért akarsz fiúkkal levelezgetni. Szakmai kérdésben sokat leveleztem más pasikkal, az egyáltalán nem zavart. Viszont ha valamelyik ismerkedni akart volna, azt én is lekoptattam volna, mert elég meleg beütésre következtettem volna belőle.

#3 voltam

2014. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és te miért fiúkkal akarsz beszélgetni?
2014. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még a lányokkal is óvatosan ismerkedem, mert lehet valami elmebeteg pasi hiszi magát lánynak..

(volt rá példa)

2014. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kisboltos ***** válasza:
Tapasztalatom szerint fiúkkal tartalmasabban el tudok beszélgetni, mint lányokkal. Volt arra is példa, csak általánosságban. És eddig még nem volt olyan, hogy csak azért nem írt vissza, mert én is fiú vagyok.
2014. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezotéria, politika és tudományok témában bárkivel jól elbeszélgettem, de a három Szerelem, szex témakörű ,,ismerősöm" közül mind olyan ááá...Az első egy csúnya, duci, és emellet rettentő arrogáns, nagyképű és flegma csaj, a második egy roma lány, a harmadik meg egy pali, aki leprolizta a szüleimet, lecsúnyázta a barátnőmet, és addig nem hagyott békén, ameddig ki nem beszéltük egymás szexuális életét két exbarátnőig visszamenően. NE ISMERKEDJ GYAKORIN
2014. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!