Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedtetek már meg kutyasét...

Ismerkedtetek már meg kutyasétáltatás közben ellenkező neműekkel, hogy kapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés

Pár helyen azt olvasom lehet kutyusok sétáltatása közben ismerkedni lányokkal, máshol meg pont egy férfiú ecsetelte, ő bizony nem jött össze soha senkivel.


Most akkor már véglegesen! (A ti tényeitekre alapozva!)


Jöttetek már össze a másik nemből közvetlenül, vagy közvetve séták során? (Akár ha nem vele ismerkedtetek meg először, hanem egy ismerősével, majd később valamikor emiatt az ismerős miatt futottatok a másikkal össze?)



2014. máj. 28. 09:22
 1/7 anonim válasza:
Mi nem séta közben, hanem a kutyasulin ismerkedtünk meg. Mondjuk ez nekem sose volt célom, meg sose volt szempont, de így hozta a sors. Azért a kutyáknak köszönhetően nagyon sok mindenkit megismer az ember, mert a kutyázás egy meghatározó közös pont azok életében, akik minőségien tartják és foglalkoznak velük.
2014. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem lassan 5 éve megvan a tacsim és 7 éve lakom a ltp-n.

Két év alatt ismertem kb. 20 embert (a házból), de velük is csak mosolygós, köszönős viszonyba voltam.

Maradék 5 évben nincs ház, ahonnan ne ismernék valakit, ne állnék meg vele beszélgetni.

Azóta két lányom is született, de a közös pont a legtöbb emberrel a kutya.

Több embert ismerek a kutyám révén, mint a szüléseim miatt. Pedig mindennap játszóterezünk, stb.


Ráadásul nekem jól is jött a sok ismeretség, mert így ismertem meg a szülészemet és a szülésznőmet (házaspár).

A gyerekorvost is ajánlották (egyik kutyás nővére), plusz sok doki lakik a ltp-n, így bármi problémánk van, már nem is kell messzire mennünk. :)


A férjemet nem a kutyázás által ismertem meg, hanem még az egyetemen.

2014. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gondolkoztam hogy veszek egy kutyust hátha... :D
2014. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kutyás ismeretség sem biztosíték arra, ott találod meg az "igazit" . Pont olyan szerencse dolga, mint bármilyen más helyzetben. Ha mindig ugyanott sétáltatsz, akkor viszont az esély igen kicsi, mert az adott környezetben mindig állandóak szinte a kutyások.
2014. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem speciel kifejezettem irritál, amikor valaki megpróbál velem bájcsevegni, csak azért, mert mindketten ugyanakkor sétáltatjuk a kutyánkat. Nem bratyizni járok le, hanem azért, hogy a kiskutyám elvégezze a dolgát, jól érezze magát, az emberekre viszont teszek magasról. És igen, jó lenne ha egy-kettő észrevenné, hogy bizony terhes a társasága.
2014. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hajj de csípős itt valakinek a nyelve! :) Fel ne fald már a másikat, azért mert szerencsétlen csak "ember".


Elfogadom a szempontjaidat, de nekem meg az zavaró, ha valaki ennyire egysíkú. Nem házassági ajánlatot tettek neked, csak beszédbe elegyedtek veled - legalábbis (nem ismerve a helyzeteket ugyan, de) szerintem így volt sok-sok esetben.

2014. máj. 28. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Oh, félreértesz. Számomra mindegy, hogy ki jön oda hozzám. Férfi-nő, öreg-fiatal. Egyszerűen nem szeretek random emberekkel beszélgetni.: )
2014. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!