Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy igényes nőnek tényleg...

Egy igényes nőnek tényleg nehezebb találnia valakit, mint egy igényes pasinak, mivel jóval több az igényes nő, mint az igényes pasi?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nincs ebben igazság. Igényes pasiként én úgy érzem nehéz dolgom van, mert sokszor futok bele elsőre szimpatikusnak tűnő hölgyekbe, aztán sajnos nem az igazi... Szerintem olyan 50-50% a dolog, de ettől még nehéz normális párt találni ( nem szexpartnert ), mert lassan már erre nincs is igény.
2014. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igényes nőt meg nem látni :DD max más pénzéből drága ruhákat vesznek,meg 500 ezres fizetés alá nem adnak ez nálatok az igény.
2014. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nőből több van, mint férfiból, jóhiszeműen feltételezem, hogy az arány 50:50, szóval férfiként több esélyem van igényes nőt találni. A gyakorlat viszont azt mutatja, hogy a statisztika egyénekre lebontva egészen pontosan semmire nem jó, úgyhogy a kérdésedre nem tudok válaszolni.
2014. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Sztem először az igényesség fogalmát fedjük már le, mert az eléggé szubjektív.
2014. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaja mond el mit jelent nálad a te szemedben az h igényes nő.


Mert olyan nő sok van akinek megvannak az igényei de azokat elvárja hogy azokat az igényeket a pasi teremtse meg neki.

2014. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!