Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy kamuzott nekem a lány a koráról?

Figyelt kérdés
Bejelöltem nem rég egy csajt, ismerkedni kezdtem vele, erre nem sokkal utána bejelölt egy csaj, kiderült, hogy a lány tesója. Rám is írt a csaj, de megnéztem a képeit és megijedtem, mivel elég fiatalnak néz ki ilyen 10 év körülinek, észrevettem, hogy nyomul rám, erre megkérdeztem tőle, hogy nem vagy a fiúzáshoz még túl fiatal, hány éves is vagy, erre azt írta, hogy 13. Hát nem, hogy 13-nak de jó,ha ilyen 10 évesnek kinézem még az is csoda. Aranyos lány arcra, de testre még lapos, tök fejletlen és nagyon alacsonynak is tűnik. Amúgy sem szeretnék 14 év alattivel ismerkedni, de ez különösen fura, hogy 13-nak vallotta magát, amikor a tesója 14 és abból simán ki is nézem, de belőle biztos nem. Tudom, hogy cuki srác vagyok, de azért ennyire fiatal lánnyal nem szeretnék semmit sem. Szerintetek is hazudott nekem a koráról és, ha igen hogy jöhetnék ki jól belőle, hogy ne haragudjon meg rám, mert elutasítom a kora miatt?

2014. aug. 31. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ego túl nagy kicsit,nem gondolod?
2014. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, Te kit hány évesnek látsz. Ha ő még 13 évesen nem annyira fejlett, az nem az ő hibája.
2014. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kérdezd meg a nővérétől, hogy hány éves a tesója :)
2014. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom te is vagy úgy 15 éves. Arc azért van bőven. "Tudom, hogy cuki srác vagyok..." Pfff :D
2014. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem mindenki fejlődik egyformán, ismerek olyan lányt aki 23éves de én 16nak ha nézném. ez emberenként változó
2014. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!