Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy egy lány,...

Lehetséges, hogy egy lány, csak több hónap netes beszélgetés után vegye rá magát a személyes találkozóra?

Figyelt kérdés

Még mielőtt oltogatnátok, nem jó kedvünkből beszélünk neten. 200 km-re lakik...látni már láttuk egymást...

Nagyon egy húron pendülünk, de fél h mit szólnának szülei, barátai, stb h egy majdnem 10 évvel idősebb emberrel ismerkedik. Csak ez lehet ennek a vacilálásnak az oka lányok?


2014. aug. 3. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
korotok?
2014. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen, lehet
2014. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő 17 mindjárt.
2014. aug. 3. 11:00
 4/13 anonim ***** válasza:

akkor tényleg lehet ez az oka, de ezt ne vedd személyes sértésnek a részéről. gondolom, nem sok példát lát a környezetében az ilyen nagy korkülönbséggel is működő kapcsolatra, és, ahogy írod, a szülei sem biztos, hogy jó szemmel néznék a dolgot.


amúgy egy dolog érdekel még, ha nem vagyok indiszkrét: hogyan/hol ismerkedtetek meg?

2014. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Itt ismerkedtünk meg. Ő egy nagyon érett gondolkodású lány, nagyon más, mint a korosztálya. Én pedig fiatalos vagyok, de nagyon érett én is. Így elnézhető a korkülönbség szerintem. Az egész erotikus levelezésnek indult, de kb. művészi szinten, aztán nőtte ki magát a "kapcsolat" úgy, h napi szinten beszélünk és nem hagyott alább eddig még az érdeklődésünk. Ennek már több hónapja, h elkezdtünk beszélgetni.
2014. aug. 3. 11:06
 6/13 anonim válasza:
Nem feltétlenül a korkülönbség az oka, mi is 9 hónapot vártunk, míg találkoztunk, nem bántuk meg. Ennyi idő után már jobban ismertük egymást, mint bárki más, túl voltunk az ismerkedésen, nem voltak kínos pillanatok, úgy tűnt, mintha évek óta ismernénk egymást. Szerintem teljesen rendben van pár hónapot várni.
2014. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6: értelek, és valahol csodálom azt, hogy 9 hónapot képesek voltatok kibírni meglévő tűzzel, egymás iránti érdeklődéssel. Mi a 4. hónapnál vagyunk most, de elég nehéz bírni ezt a távolságot és néhányszor rá is olvastam picit a lányra, hogy azért jó lenne most már találkozni. Én mennék Hozzá, tehát még utaznia sem kell :) Most hozta fel a napokban magától, hogy egyre biztosabb magában, és úgy érzi, most már itt lenne az ideje találkozni. De aztán ennyiben maradt, én nem erőltetem ezt, mert akkor kiábrándulna a személyemből. Nem szerelmes belém, ez nyilvánvaló azért. Sőőt, ami megnehezíti az életemet, neki évek óta van egy megmagyarázhatatlan plátói szerelme egy nála csak pár évvel idősebb srácot illetően. Próbáltam feszegetni ezt, hogy mit érez, és miért nem tudja elfeledni, de nem tudta megmagyarázni. :O
2014. aug. 3. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Már megint te? Még mindig nem találkoztatok?
2014. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8: még nem. Nem rajtam múlik, értsd már meg! :D
2014. aug. 3. 11:41
 10/13 anonim válasza:

Szerintem túl nagy a korkülönbség, inkább plátói a szerelem részéről.Lehet, hogy csalódna, ha találkoznátok.

Egyébként miért nem a korosztályodból keresel valakit?

2014. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!