Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon van még próbálkozhatok...

Vajon van még próbálkozhatok a csajnál, mire figyeljek oda, h van-e még esélyem?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Elé állsz és megkérdezed szemtől szemben, hogy van-e esélyed vele egy kapcsolatra.
2014. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van egy csaj,és most kezdődik ismét a suli és remélem találkozni fogok vele!! ő tetszett nekem, nagyon is... de a suli idő alatt volt kapcsolatom, így nem közeledtem felé de azért gondolom észrevette,h szimpatikus nekem. Szóval lehet mivel én is kicsit távolságtartó voltam, ő meg ezért volt néha kedves néha meg közönyös, de folyton nézett távolról és azok a szemek... gyönyörűen csillogtak, többször zavarba is jöttünk már mikor egymásra néztünk,úgy gondolom neki sem lehettem én közömbös(remélem nem csak én beszéltem be magamnak, ti mit gondoltok szimpatikus voltam én is neki?)de ugye nekem kapcsolatom volt, de azóta vége mert nem volt annyira jó. Most várom a sulikezdést,h ismét láthassam és megismerjem jobban, de tartok tőle,h már nem érdeklem és lehet kapcsolata is van már, ti mit gondoltok, már nem lenne nála esélyem??

Finoman hogy deríthetném ki,hogy próbálkozhatok-e?

2014. aug. 31. 16:18
 3/6 A kérdező kommentje:
ez túl konkrét lenne sztem.
2014. aug. 31. 16:18
 4/6 anonim válasza:
Ha rad mosolyog vagy harabdálja az ajkát akkor tetszel neki. Vagy ha szemez veled akkor is szimpatikusnak talál.
2014. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha zavarba tudod hozni akkor bejössz neki.
2014. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó ezt a zavarba hozást hogy érted?
2014. aug. 31. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!