Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek van kedve beszélgetn...

EgyFurcsaLány kérdése:

Valakinek van kedve beszélgetni, bármiről? 17/L

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hogyne:) Írj 17/F
2014. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mr. Truth ***** válasza:
Lockyer már 1868. november 15-én megállapította, hogy a D3 vonal nem azonos hullámhosszú a nátrium D vonalával, tehát a neki megfelelő anyag a nátriumtól különbözik. Abban azonban maga sem volt biztos, hogy a vonal egy új elem hírnöke-e, több feljegyzésben és cikkében a kilencvenes évekig egyszerűen a hidrogén különleges formájának valószínűsítette, vagy más, hasonló magyarázatot keresett. Mindenesetre nem akart megelégedni azzal, hogy pusztán figyelje a tudományos sajtót, és közben elméleti spekulációkba merüljön, és szerencséjére, nem is kellett megelégednie ezzel. Edward Frankland, a nagy tudományos tekintéllyel rendelkező vegyész, hajlandó volt segíteni neki, többek között Lockyer rendelkezésére bocsátotta vegyi laboratóriumát és asszisztenseit, hogy segítse spektroszkópiai kutatásait, és azzal foglalkoztak, hogy különféle gázmintákat tettek ki a legkülönfélébb nyomás- és hőmérsékletviszonyoknak, majd spektrogrammot készítettek.
2014. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2es én emberekkel beszélnék :P
2014. aug. 31. 19:20
 5/19 anonim ***** válasza:
:D szerintem ő is az
2014. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

3-as:

Szerintem a kérdező pont ilyen beszédtémára gondolt, már csak korát illetően is :)))

2014. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Mr. Truth ***** válasza:

ma 19:21

azt mondta bármiről... :) gondotlam bövebben is ki lehetne fejteni a témát :D

2014. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek lehet, hogy nem sokat értettem a 3as válaszból, de szeretem a fizikát és kémiát.. csak eddig annyit tudok amennyit tanultam iskolában.
2014. aug. 31. 19:27
 9/19 Mr. Truth ***** válasza:

ma 19:27


Én inkább Földrajz történelem szakos vagyok. :D Esetleg mit szolsz egy Német második világháborus stratégia elemzéshez? :D csak olyan kosza spekuláció gyanánt szerinted ha a német gazdaság több pénzt fektet egy könnyebb mozgékonyabb harckocsi kidolgozásában, mint a legendás Tiger akkor mennyi esélyük lett volna ténylegesen elérni Moszkvát és lerohanni Oroszországot?

2014. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9-es:

Bepisilek a röhögéstől.....de lehet hogy a kedves kérdező ráharap (mármint a témára) :)))

2014. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!