Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek van kedve beszélgetn...

EgyFurcsaLány kérdése:

Valakinek van kedve beszélgetni, bármiről? 17/L

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 19:18
1 2
 11/19 Mr. Truth ***** válasza:
ne röhögjé'... azt mondta bármiről ... :/
2014. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Na a töri viszont nem érdekel.. vagyis igen de nem ilyen mélyen meg nem a háborúk.. tanárom eléggé megutátlatta velem
2014. aug. 31. 19:38
 13/19 anonim ***** válasza:

#11:

Elnézést kérek, nem akartam érzékeny lelki világodba gázolni és eszembe sem volt alábecsülni a témáid komolyságát :))))

Akkor nem is zavarok, csak folytassátok a csevegést :)))

2014. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Mr. Truth ***** válasza:

Na igen a történelem csak akkor ja ha nem tanitják... hanem magyarázzák. A törtit be leeht magolni de semmire nem mész vele ha nem látod az összefüggéseket. Lehet szeretni a történelmet ha Értő tanár adja le az anyagot nektek.


És nem csak háború van a történelemben... pl az ókori görögöknél már müködtek a bordélyházak is... ;) :D

2014. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát igen.. nekünk diákon kivetíti az anyagot és feltölti netre is hogy szedjük le írjuk ki és tanuljuk meg.. persze órákon is dumál de ugyanazt mondja el amit kivetít..mmint szó szerint.. szóval sokra nem megyek vele..ráadásul próbálok figyelni de elalszom.. ez tök komoly , néha diktál is és nem is figyelek csak írok és kb alszom.. Ja és ő az ofőm és magyar tanárom is, és most fogok érettségizni-
2014. aug. 31. 19:47
 16/19 Mr. Truth ***** válasza:
Részvétem... az én Töritanárom anno bejött egy retek nagy visszacsapó ijjal és harci börökbe bujva hogy most a honforglalásról beszélgetünk... :D Szóval lehet jol is magyarázni csak nem ilyen primitiv modszerekkel mint a te tanárod. :D
2014. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14. nekem általánosba rohadt jó töri tanárom volt,2 méteres volt és 150 kg :D nem vázlatoltunk meg semmi ilyen szar,csak felállt a székéből és elmesélte mindig az egész anyagot és rohadt érdekesen mondta,pluszba mondott mindenféle történetet is hozzá,mivel szinte az egész világot bejárta,ezért amelyik országnál jártunk,annál tudott mondani elég érdekes dolgokat,tanulni meg két lehetőségünk volt a tz-re,vagy megjegyezted amit mondott a tanár órán és egyszer átolvastad a könyvet,vagy bemagoltad a könyvet,nekem hál istennek legtöbbször még átolvasni se kellett,most meg középiskolába kaptunk egy boszorkányt aki a füzetéből írja a táblára az anyagot ,de még azt is rosszul :D
2014. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát igen.. 7.-8.ban nekem is kva jó volt a töri tanárom.. szintén meg lehetett jegyezni amit mondott és mesélt is, és évezettel mondta, látszott rajta hogy szereti a történelmet. Erre most itt van ez.. hát eddig 9.10.ben átmentem simán.. most hogy magyart is ő tanítja sokkal nehezebb mindre tanulni és épphogy átmentem..
2014. aug. 31. 20:04
 19/19 anonim ***** válasza:
kérdező,nálam olyan középsulis töri tanár hogy valaki bekiabálja hogy mi a 3-asra a válasz,és 3-an odamondják neki,mindenki 4-es 5-ös ezért töriből,csak ugye majd érettségit bas.zhatjuk
2014. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!