Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is észrevettétek ezt?

Ti is észrevettétek ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen párt látok.

Mikor a pasijuk szemébe néznek nem látok vonzalmat a tekintetükben...olyan unalmas,semmilyen nézés.


De viszont csokoloznak meg minden.


Ti is észrevettétek ezt?



2014. aug. 31. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nyisd ki a szemed
2014. aug. 31. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, ők eleve zombik, legalábbis tapasztalatom szerint, alapjáraton tátott szájjal bámulnak, mint a fogyisok. De olyan is van, aki a másik véglet, és imádattal csüng még azon is, aki kb. kutyaként bánik vele.
2014. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő barátom.
2014. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne szedd le olyan hamar...
2014. aug. 31. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:
En is eleg sokat lattam es olyan mintha csak azert jarnanak mert az meno vagy mittudo en es ez olyan fura mert mondjuk nekem is csak egy pasim volt de ot tenyleg szerettem es eleg sok embert visszautasitottam de hat ilyen az elet azok meg elvileg jarnak de nem uyg nez ki...
2014. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezek csak a társadalom elvárásait "akarják" követni - valódi érzelem nélkül -, vagy mert anyu, apu, barát/-nő előtt akarnak valakit felmutatni, hogy végre róla is leszálljanak már végre a "Mikor lesz már unoka, házasság?" típusú kérdéskörökkel.

Kár, hogy nem veszik észre, hogy így csak termelik az érzelem nélküli csődtömegek táborát.

2014. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!