Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire rossz ha...

Tényleg ennyire rossz ha csendesebb a lány?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagydumás lány, se interneten se élőben. Nagy ritkán kérdezek, de nem azért mert nem akarok, hanem azért mert ritkán jut eszembe valami jó. Hülyeséget beszélni meg nem akarok. Az a kérdésem, hogy a mai világban tényleg ennyire rossz ez?

20/L


2014. szept. 2. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
hát sokan nem tudják értékelni...de gondolom meg van neked is az érdeklődési köröd amiről ha akarsz tudsz sokat beszélni...
2014. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, én többre is értékelem ha valaki nem a szavak embere, mert magam sem vagyok az.
2014. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SullaFelix89 ***** válasza:
Hát az nem baj, hogy csendes vagy, de az hogy ritkán jut eszedbe bármi jó az már igen..
2014. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én köreimben uncsi és tutyimutyi lennél, te biztosan megtalálod a párodat... Lehet engem meg sokan nagypofájúnak tartanak, és mégis évek óta boldog kapcsolatban élek :)
2014. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha már valakit régebb óta ismerek, azért én is megnyílok, de ismerkedésnél, ha pld kimerítettünk egy témát, nehezebben jut eszembe másik. :S
2014. szept. 2. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

"Hülyeséget beszélni meg nem akarok."


ez nagyon jó pont nálam,minden nőnek alapnak kéne lennie.

viszont,szóljon azért néha valamit,vagy csak hogy tudatánál van.Pislogjon egy nagyot :)

2014. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na azért ennyire nem vagyok szótlan. Csak ha éppen rajtam múlna, akkor a legtöbbször meghalna a beszélgetés.
2014. szept. 2. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok én is csak férfiben :)
2014. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!