Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szédülést, hányingert, komoly...

Szédülést, hányingert, komoly gyengeséget, levertséget és rossz közérzetet tapasztalok magamon, azért mert hiányzik egy biztos tartós szilárd alapokon lévő hosszútávú komoly párkapcsolat az életemből, mit tegyek? Lassan belehalok ebbe.18F

Figyelt kérdés
Nem tudok enni és inni se nagyon.. Szóval a legyen hobbid,sportolj, menj ismerkedni,menj "diszkózi", foglald el magad valamivel,gondolj másra válaszokra nem vagyok kíváncsi. Nem akarom kiélni magamat, nem érdekel hogy 18 éves vagyok. Nincs előttem az élet, itt és most kell cselekednem. Nincs szükségem arra hogy szórakozzak és bulizzak. Kérlek ne általánosítsatok. Én feleséget és gyerekeket szeretnék. Megvannak az anyagi körülményeim ahhoz hogy képes legyek fenntartani egy családot, szerencsés vagyok ebben. Szellemileg is tudom hogy képes vagyok rá. Egyébként 178 centi és 68 kiló vagyok, barna haj barna szem.. És páran azt mondják hogy helyes vagyok.. És még annyi hogy képtelen vagyok jól érezni magamat fiatalok csoportos társaságában, mert frusztráltnak érezném magamat közöttük miközben viccelődnek,ökörködnek és nevetgélnek. Ugyan én is nagyon sokszor szoktam hülyéskedni és viccelődni, nem vagyok befásult, talán még igényem is lenne egy kicsit erre.. De akkor is valahogy rettegés szinten taszít az a gondolat hogy fiatalokkal menjek csoportosan szórakozni és még pénzért se tudnának rávenni...

2014. aug. 18. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Depresszió?! Forduljon pszichológushoz!
2014. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depressziós, és pszichiáter pedig én szeretnék lenni :)
2014. aug. 18. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg is van az első eseted, saját magad.


Szerintem túlliheged a dolgokat. Több szociális élet, több kapcsolat, több nő, több barátnő / feleségjelölt. Ennyi.

2014. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy nő kell hogy legyen az életemben.
2014. aug. 18. 16:49
 5/5 anonim válasza:

Ha ezt nem tudod mérlegelni, és belátni hogy neked igenis az kell, akkor nem vagy pszichiáternek/pszichológusnak való...

Mellesleg, így 6 évvel később: élsz még, kedves "BELEHALOK" ?

2020. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!