Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt az áltlagosnál jóval...

Van itt az áltlagosnál jóval ducibb lány aki szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés
Legyszives normalis valaszokat irjatok:)

#ismerkedés #ducibbakkal
2014. szept. 2. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Komolyan vannak férfiak, akiknek a ducibb lányok tetszenek.

Számomra ez felfoghatatlan... én annyira nem szeretem, hogy olyan vagyok, amilyen. :/

2014. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy duci lány is lehet szép, csak a közvélekedés mondja ki, hogy a gebék az igazán szép nők.

A férfiak ízlése meg amúgy is változatosabb, mint a nőké, akiknek a kockahas meg a nagy farok számít úgy nagy többségében.

2014. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Hogyne lennének. Én pl. tudod mit akarok? Egy normális, érett gondolkodású komoly lányt.. De sehol sem találok. Komoly kapcsolatra vágyom, mert hiányzik, de egyszerűen sehol semmi. Pedig semmit nem akarok csak őszintén szeretni valakit.
2014. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szívből remélem, hogy megtalálod ezt a lányt. :)

És köszönöm a válaszokat (első voltam) :)

2014. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azért ha valaki idetéved egy megyét vagy kerületet írhatnál azért :D
2014. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok, Szegedről jelentkezem, de bocsi nem ismerkedem. Az életcélom hogy én legyek az undok, feljelentgetős, szomszéd, macskás nő. Muhahahahaaaa!


Na viccet félretéve a kövér lányoknak leginkább két csoportja van ezen a téren és most magamból indulok ki. Vannak akik tisztában vannak a helyzetükkel, ők nem igazán mernek/akarnak ismerkedni. Meg vannak a p-icsák akik 34es méretet hallucinálnak maguknak, miniben járnak, lóg ki a hájuk és azt hiszik, hogy nagyon menők.

Hát sok sikert kérdező! De szerintem inkább keress egy csinos lányt.

2014. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy az átlagosnál jóval ducibb? :)

Én szívesen ismerkedem! 21L :)

2014. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!