Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy egyetemista srác (19)...

Ha egy egyetemista srác (19) beszélget egy lánnyal (18), akkor csak azt akarja, vagy haverokat keres?

Figyelt kérdés

Szóval, mindketten gólyák vagyunk. Egyik óra előtt beszéltünk, meg ma is.

Feljött a szex téma, de csak így általánosságban, nem úgy, hogy ő meg én.

Elég egyértelmű, hogy más lányok is érdeklik, de ma megölelt viccből, és részemről már valami kezdkialakulni, de nem akarom, hogy kihasználjon. Azt mondta, minden mindiga lánytól függ, én meg nem vagyok olyan.


Ebben a korban van olyan pasi, aki rendes kapcsolatot akar? ill. lehet fiú-lány barátság egyetemen?


2014. szept. 3. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Férfi-női barátság nincs. Nincs is rá szükség, ott vannak erre az azonos nemű barátok. ;)

Miért ne akarhatna komolyat? Ha valaki tizenéves, akkor már egyből csak szexkapcsolatot akarna? :O

2014. szept. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viccből ölelt meg? :D Te is tudod hogy nem.
2014. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy hangzik, mintha komolyat akarna, ez inkább afféle "nőcsábász" viselkedés. A leírt reakcióidból és az egész fogalmazásmódod alapján kb. 2-3 hetet tippelnék, és az ágyában kötsz ki.
2014. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
link alakkal ne kezdj kislány
2014. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
remélem szétbassza a seggedet és otthagy
2014. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen naiv dolog barátságra gondolnod, tesztel a srác és mielőbb bedugná--elhiheted.Voltam én is egyetemista-igaz az nem mostanában volt-, ott is hasonló helyzetek voltak. Mindenki azzal, aki kéznél volt.Ha sokat kérette valaki magát, jött egy másik.Persze anyuka védett kisfia és a szüzike kislány lehet , hogy hárítana .De szerintem nem ez a jellemző !
2014. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!