Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mit akar? Szimpla...

Vajon mit akar? Szimpla találkozás lenne csak? Kicsit félek :S

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, aki 17 évvel idősebb, mint én. Ettől eltekintve, nagyon jó kapcsolatot ápolunk egymással. Néha találkozunk, itt ott. Ő inkább a lelki társam és nagyon megbízok benne, és általában mindent elmondok neki. De nem tudom hová tenni azt, hogy amikor találkozunk akkor mindig nagyon erősen megölel, magához szorít és ha beszélünk olyan nagyon mélyen a szemembe néz és mosolyog. Nem tudom eldönteni, hogy érez irántam valamit? Hívott, hogy menjek át egyet hozzájuk, s egyet beszélgetünk, meg addig beérik a szőlő, és ehetünk azt is. Mikor ezt mondta ott volt az egyik barátja velünk, és nagy humorosan ezt kérdezte: "Csináltok guggolós bort is?" Ezt mire értette? Mire mondják egyáltalán, hogy guggolós bor? Ugye nem arra, amire gondolok khm..khm :S

2014. szept. 3. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jó barátok vagytok miért ne hívna meg magához? Ez még nem azt jelenti hogy akar tőled valami többet. Nekem is van fiú barátom, és át szoktam menni hozzá. Van mikor ott is alszom, sőt, van mikor egyenesen egy ágyban alszunk. De nem akar tőlem többet mint barátságot, és én se tőle. Az ilyesmi barátoknál belefér, még ha ellenkező neműek is.


Guggolós borról meg most hallottam életemben először :D

De utána néztem neked hogy mi az. Az ócska ház borra mondják. Azért guggolós, mert ha egyszer ittál belőle, utána guggolva mész el az ablak alatt nehogy még egyszer megkínáljanak, olyan rossz. Szóval semmi többlet jelentősége nincs

2014. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy teljesen normális, és élvezi egy fiatal lány figyelmét, de azért..erősen benne van, hogy arra vár, mikor "érsz be", hogy próbálkozzon mással is. Nekem is volt egy ilyen barátságom anno, az lett a vége, hogy durván letámadott, erőszakkal akart megcsókolni, alig bírtam menekülni. Szóval, csak óvatosan.

Ahogy fentébb írták, én is úgy hallottam még gyerekkoromban, de nagyon régen egy vidéki, fiatalos társaságban arra céloztak vele, hogy beleguggol tőle a lány a fiú ölébe:D Nem tudom, mire gondolhatott a barát, de azért légy elővigyázatos.

2014. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 *Victorique* válasza:

Mennyi idősek vagytok? Az írásod alapján nagyon fiatalka lehetsz. Barátság ide vagy oda, szerintem jobb, ha óvatos vagy.

Ne haragudj, de én nem hiszek a férfi-nő barátságban, és ekkora lelki társasságban sem, mégpedig a nagy korkülönbség miatt. Különösen, ha az egy fiatal lány és egy érett férfi között "van".

2014. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát annyit mondok, hogy én még nem vagyok húsz, ő meg már elmúlt 30...
2014. szept. 3. 16:07
 5/5 anonim válasza:

lehet hogy ez egy freud-i elszólás volt a haverjától? legyél óvatos!

mióta is vagytok barátok? szép és jó, hogy lelki társak vagytok meg minden - és ezzel nem megkérdőjelezni akarom ezt , DE: neked neked nem fura egy kicsit, hogy egy 30 akárhány éves férfi miért egy ilyen fiatal lánnyal barátkozik, a saját korosztálya helyett? (és ugye az "elmúlt 30, az lehet 40 is, aki meg nincs 20, az lehet 18 alatti is)

30 év feletti pasikról köztudott, hogy "dörzsöltek" és gondolom nem véletlenül tudott ennyire a közeledbe férkőzni (te miért barátkozol vele, miért nem a te korodbeliekkel, ezen is elgondolkozhatnál szerintem).

2014. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!