Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Ti mit reagálnátok,...

Csajok! Ti mit reagálnátok, ha a kinézett pasi ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Felmentek hozzá a lakásába, és bazi nagy disznóól fogadna, szeméthegy meg retek mindenütt... És azt mondaná erre, hogy "bocs, a kupiért, csak az exem akkora roh_dék volt, hogy nem takarított el".
2014. szept. 3. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Kupi előfordul, retkes pasi nem kell, ha még bunkó is mellé, már ott sem lennék.
2014. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nyilván frissen szakítottak, és még mindig ki van akadva. Persze eszembe jutna, hogy ha esetleg összejövünk, akkor rólam is képes lesz így beszélni. Aztán az is, hogyha egyszer így beszél majd rólam, akkor utána úgysem fogok vele foglalkozni. Szóval figyelmen kívül hagynám a kijelentést, és esetleg felajánlanám, hogy segítek egy nap kidobálni a felesleges cuccokat, amiket otthagyott a nő. Már ha azokat valóban ő hagyta ott, nem pedig koszos tányérok, amiket nem volt hajlandó elmosogatni a srác. Ha az utóbbi verzió áll fent, akkor valószínűleg elbizonytalanodnék a kapcsolatunk elkezdését illetően, és lehet, hogy inkább lemondanám a rákövetkező randikat, mert nem bírom elviselni a rendetlen embereket. Pláne, ha még olyan bunkó is, hogy elvárja, mindent megcsináljak helyette.
2014. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ez a világ leglúzerebb beszólása :D


Mintha azt mondaná: "Tudod nekem mindig kell egy nő, mert pótmama nélkül életképtelen vagyok!"

2014. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jöttem ,láttam,mentem.Így nem maradnék ott,inkább pakoljon össze akkor hívjon újra.
2014. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit? Egy mosollyal: Jöttem, láttam, vissza megyek gyorsiramban a sajét kis barlangomban, és egy perc mulva már ott sem lennék.
2014. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"És te akkora igénytelen tróger vagy, h inkább élsz ebben a retekben, minthogy te magad kitakaríts?" -és már ott sem lennék.
2014. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit, abban a minutumban fordulnék is ki. Nem kell se igénytelen, se olyan pasi aki szerint a ház rendben tartása kizárólag a nő feladata. Az ilyen menjen anyucihoz.
2014. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!