Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Ti mit tennétek a...

Ever27 kérdése:

Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tényleg nagyon aranyos meg nagyon kedves. Találkoztunk párszor s hát úgy voltunk vele hogy "összejövünk".(Átvitt értelemben ugyanis én úgy voltam vele hogy majd beleszeretek,mondjuk a belsője nagyon megfogott s nagyon tetszett a kinézetével ellentétben egy kicsit vannak kételyek) Egyik nap mondta hogy talizzunk mondta hogy jön az egyik haverja is mert vásárolnia kell én is vittem bnőmet és hát taliztunk és mikor megláttam a haverját hát tudjátok! ;) Szinte mintha maga az állampali lépett volna oda elém...Eleinte csak megbeszéltem magamba hogy jól nézki aztán mikor észre vettem hogy folyton néz meg hogy alig veszi le a szemét rólam meg mikor ugye találkozom akivel állítólag együtt vagyok akkor ő is ott szokott lenni(Suli előtt szoktunk s mindig megvárják egymást,kolisok) és minél többször jön ugye hogy menjenek a suliba annál jobban tetszik meg bekell vallani sokkal jobban néz ki mint akivel vagyogatok....Meg ez csak az én érvem hogy tetszem a haverjának csak hát egyre nehezebb játszani a szerepet meg persze azt sem akarom hogy miattam vesszenek össze vagy miattam legyen vége a barátságuknak....Szóval szerintetek mit tegyek? Szakítsak vele és majd hátha összejövök a másikkal vagy maradjak addig vele míg megnem ismerem jobban a másikat s majd utána? Mert beszéltem ismerősökkel s mondták hogy lehet hogy a másiknak meg nem fog tetszeni a természete de szinte alig szólal meg olyan kisfiús ami nekem iszonyatosan bejön...:$ :) Szóval valami jó tanács?? Vagy valami ötlet? Ti mit tennétek a helyemben? A NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROM!!! ;) Idióta,bunkó,alpári válaszadók kíméljenek! :)

#szerelmes #haverjába
2014. szept. 3. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szinte ugyan ez volt velem, csak én olyan szerepben voltam, mint a srác, akinek a haverja tetszik neki...Amikor összejött a lány a haverommal, az nagyon padlóra küldött, ráadásul nem is tartott sokáig, de nagyon nagy "sebet" hagyott rajtam...Én azt javasolom, hogy hagyd mindkettőt és keress egy harmadikat, ők nem fognak összeveszni és nem fogsz beletaposni annyira valakinek a lelkébe, hogy aztán ne tudjon talpra állni, pusztán a saját vágyaid miatt, ráadásul fiatalok vagytok, szóval úgysem most fogod megtalálni az életed párját.
2014. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szakítanál egy belsőleg tökéletes fiúval egy másikért aki jobban néz ki? -.-"
2014. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A mostanit mindenképp hagyd ott, mert nem szereted :P

Aztán mondjuk a haverjánál rákérdezhetsz hogy pl nem-e viselte meg annyira a szakítás, innen meg már tudsz terelni. Ha majd jobban megismered pedig eldöntöd hogy kell-e :D 23f

2014. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 viki9093 válasza:
Sztem szakíts vele, ha nem szereted. akkor meg pláne, ha a külső sokat számít neked, de ezt döntsd el magadban, mielőtt cselekszel, h. melyik szempont a fontosabb. ha a külső, akk. ne tétovázz, hagyd el. a másik fiúval meg kialakul majd v.mi,adni fogja a helyzet. Ha mégsem, akk. felejtsd el a szépfiút, és gondolj arra, h. lesz majd más, akiben mind a két szempont meglesz!! Mindenkinek megvan a párja!
2014. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te döntésed. Belsőség vagy külsőség? Ha szakítasz a barátoddal és összejössz a barátjával, akkor egy barátságot tönkretettél. Ráadásul a hírneveden is rontasz. A pasi úgy is tudni fogja, hogy azért jöttél össze a barátjával, mert jobban néz ki.
2014. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy a külső a fénypont! Hanem hogy a másikban meg van minden... Belsőre is nagyon aranyos meg kedves. A távolság meg hát mind a kettő messze lakik.(Szerencsére nem egy helyen!) :) Csak hát az a baj hogy már rájöttem hogy engem mindig a semleges srácok találnak meg aki meg tetszene annak meg nem kellek mert nem vagyok olyan mint egyes lányok meg nem csípem az egy-két éjszakás kalandokat! ://
2014. szept. 3. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán érdemes lenne lentebb venni az elvárásaid :) ja bocs nem :D akkor jó lenne a mostani is :D Lányok...bonyolultak vagytok :S :D
2014. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 viki9093 válasza:
Hallgass a szívedre!!! É is ez a tipusú ember vagyok, de megtaláltam azt aki külsőre és belsőre is eleget nyújt számomra.
2014. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ezt erősen kétlem hogy mi lennénk LÁNYOK a bonyolultak! ;) Mert a fiúknak is elég magas szinten van az elvárási mérce.:/

Igen remélem hogy én is megtalálom azt a személyt aki minden elvárásaimnak megfog felelni s persze én is megfogok neki...:)

2014. szept. 3. 20:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy hogy szerintem az lesz a legjobb ha szakítok a mostanival s elfelejtem mind a kettőt! Ez így jött össze előfordulnak ilyen dolgok...De azt nem ígérhetem meg hogy ha a haverja érdeklődik irántam akkor nem fogok vele nem foglalkozni....$ ;)
2014. szept. 3. 20:59
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!