Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Ti mit tennétek a...

Ever27 kérdése:

Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tényleg nagyon aranyos meg nagyon kedves. Találkoztunk párszor s hát úgy voltunk vele hogy "összejövünk".(Átvitt értelemben ugyanis én úgy voltam vele hogy majd beleszeretek,mondjuk a belsője nagyon megfogott s nagyon tetszett a kinézetével ellentétben egy kicsit vannak kételyek) Egyik nap mondta hogy talizzunk mondta hogy jön az egyik haverja is mert vásárolnia kell én is vittem bnőmet és hát taliztunk és mikor megláttam a haverját hát tudjátok! ;) Szinte mintha maga az állampali lépett volna oda elém...Eleinte csak megbeszéltem magamba hogy jól nézki aztán mikor észre vettem hogy folyton néz meg hogy alig veszi le a szemét rólam meg mikor ugye találkozom akivel állítólag együtt vagyok akkor ő is ott szokott lenni(Suli előtt szoktunk s mindig megvárják egymást,kolisok) és minél többször jön ugye hogy menjenek a suliba annál jobban tetszik meg bekell vallani sokkal jobban néz ki mint akivel vagyogatok....Meg ez csak az én érvem hogy tetszem a haverjának csak hát egyre nehezebb játszani a szerepet meg persze azt sem akarom hogy miattam vesszenek össze vagy miattam legyen vége a barátságuknak....Szóval szerintetek mit tegyek? Szakítsak vele és majd hátha összejövök a másikkal vagy maradjak addig vele míg megnem ismerem jobban a másikat s majd utána? Mert beszéltem ismerősökkel s mondták hogy lehet hogy a másiknak meg nem fog tetszeni a természete de szinte alig szólal meg olyan kisfiús ami nekem iszonyatosan bejön...:$ :) Szóval valami jó tanács?? Vagy valami ötlet? Ti mit tennétek a helyemben? A NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROM!!! ;) Idióta,bunkó,alpári válaszadók kíméljenek! :)

#szerelmes #haverjába
2014. szept. 3. 20:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes :D érdemes kivárnod most :P
2014. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!