Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan aki szivesen...

Van itt olyan aki szivesen beszélgetne velem? 13/L

Figyelt kérdés

Nekem teljesen mindegy hogy hány éves az aki ír, meg az is hogy fiú-e vagy lány. Igazából csak valaki olyannal szeretnék beszélni akivel zeneileg hasonlít az ízlésünk, mert már meguntam hogy az ismerőseim közül szinte senki nem szereti azokat a zenéket amiket én hallgatok. Szóval olyannal akarok beszélni aki meghallgat, értékeli az új felfedezéseimet (zenében).

Amiket hallgatok: Green day, Billy talent, Black veil brides, Rammstein, Three days grace, Blink-182, Sum 41 és Skillet. Akinek kedve van írjon. :)


U.i.: bocsánat azért ha valakinek kicsit furcsa lett amit írtam vagy értelmezhetetlen, csak így estére már anyilag eléggé le vagyok amortizálva az osztálytársaimtól. Mindenkit lemelegeznek akit úgymond tisztelek és az igazam mellet úgymond nehéz kiállni. :)



2014. szept. 3. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Feküdj le aludni , mert fáradt leszel reggel és nem tudsz majd felkelni


u.i: bocsánat , ha nem értékeled a válaszom , de egyszerűen nem értem miért akarsz a zenékről beszélgetni késő este AMIKOR HOLNAP ISKOLA

2014. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj aludni
2014. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"csak így estére már anyilag eléggé le vagyok amortizálva az osztálytársaimtól. Mindenkit lemelegeznek akit úgymond tisztelek és az igazam mellet úgymond nehéz kiállni."

Az szép! Nagyon szépen fogalmazol és helyesen írsz. A te korosztályodban, ilyen lány nincs, aki helyesen ír és szépen fogalmaz. Te buta biztos nem vagy. Ha idősebb lennél egy évvel és a megyémben laknál lecsapnék rád. :)

2014. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok! 16/F
2014. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy a helyesírásom azért nem egy világbajnok mert tabletról írok. Fogalmazni meg hát na. Nem tudok. A tanárok szeretik azokat amiket írok de nem értem hogy. :D


Amúgy köszönöm azokat a tanácsokat hogy mennyek aludni mert fárdt leszel. Hát nem igazán szoktam fáradt lenni reggel. Amúgy én nem konkrétan arra gondoltam hogy most így egyből kezdjek beszélgetni valakivel hanem holnap vagy valamikor.

2014. szept. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!