Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy tervem de nem tudom...

Van egy tervem de nem tudom beválna - e? Van egy lány akit régóta szeretek, de nem tudom hogyan kezdeményezzek.

Figyelt kérdés

A tervem a következő: ha összefutunk az utcán a következő képpen szólítanám meg:


"Szia! Règen találkoztunk.Nem lenne kedved beszélgetni velem valamikor?"


Ha belemegy akkor a következő beszélgetésünk alkalmával elmondanám neki mit èrzek iránta.


Szerintetek így jó ötlet? Vagy neki túl váratlanul jönne és elijeszteném?

Ha valaki komolyan segítene priviben részletesen is leírnám.



#ismerkedés #barátnő #szerelem #kezdemébnyezés.
2014. szept. 4. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
TED SZINDRÓMÁS :D te beteg vagy:D
2014. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért az első 1-2 alkalommal ne rohamozd meg az érzéseiddel, de éreztesd hogy tetszik neked.
2014. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyi! Ne ragozd a dolgot túl! Tervezd csak meg az első lépést. Azt a nagy szerelmi vallomást meg hagy meg akkora, ha tutti biztos vagy abban, hogy nem fogsz beégni. Amúgy sem kell mindig mindent szavakkal elmondani. Egy jól elhelyezett csend a szavak között sokkal beszédesebb.
2014. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!