Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félénk srác. Tetszem neki?...

Pocakkk kérdése:

Félénk srác. Tetszem neki? vagy simán barátkozik?

Figyelt kérdés
sziasztok! 17 éves lány vagyok, a kutyámat szoktam sétáltatni. egyik nap arra jött egy srác(egy faluba lakunk, néha láttam a buszon) a kutyájával, enyém odaszaladt, az övé meg volt rémülve... Este bejelölt facebookon, és írt, hogy nem találkzhatnának-e a kutyák, hogy ne legyen az övé félénk... akkor gondoltam ténleg csak ezért írt, belementmem. aztán persze utána kérdezte hogy megyünk-e még... jófejnek tűnt, szívesen találkztam vele... 1 hete renddzeresen megyünk, meg mondta hogy jöjjünk együtt haza egy busszal :) de mikor találkozunk sokszor kínos csend áll be, sétálunk vag 20 percig egy szó nélkül, de igyekszem ilyenkor valamit mondani, mert többször láttam ideges, zavarba van, meg nem is tudom... de ha végre van témánk, akkor igyekszik beszélni, meg nem is tudom... gyakran tsszetalákozik a szemünk, összemosolygunk, de mégis mintha néha nem akarna ott lenni, ne is vártam hogy újra elhív, mégis mminden alkalommal megteszi.... bocsánat a kusza fogalmazásért, remélem tudtok segíteni...

2014. szept. 4. 22:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánt az elírásokért, telefonról írtam, és nem látszik minden...
2014. szept. 4. 22:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak félénk fiúról van szó. Ugyanebben a helyzetben vagyok.
2014. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tetszel neki de nem fog kezdeményezni.


ha neked is tetszik akkor a csók az amivel a legjobban tudod neki jelezni, mert nem fogja érteni.

2014. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is szimpi, de nem ismerem még, téyleg egy hete találkozgatunk, keveset dumáltunk, nem szeretném egyből huh letámadom és megcsókolom...
2014. szept. 4. 22:38
 5/7 Clay Morrow válasza:
Szerintem tetszel neki. Èn azt ajánlom, hogy ne rohand le, csókot meg főleg ne. Ismerd meg ès hagyd, hohy ismerjen meg ő is, talán úgy megbátorodik ès vègül kibontakozik. Várni kell, ès ahogy alakulnak a dolgok majd úgy folytatni, nem kell elsietni. Sok sikert vele!
2014. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! <3
2014. szept. 5. 04:41
 7/7 A kérdező kommentje:
már 100%ig biztos vayok benne, hogy tetszem neki :D :3 sokatdumáltam vele és feloldódott, nagyon jól elvagyunk, azt hiszem minden jól alakul :DD
2014. szept. 7. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!