Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszettem egy srácnak,...

Ha tetszettem egy srácnak, rövid hajjal már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem, hosszú hajam volt és többször mondta, milyen szép, most viszont levágattam 5 centisre és amikor meglátta, totál leb.szott. Lehet, hogy így már annyira más vagyok, hogy nem fogok neki tetszeni? Tudom, hogy a fiúk a hosszú hajat szeretik, de én ilyen vagyok és kész :/
2014. szept. 4. 23:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7-esnek igaza van
2014. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hát, köszi a válaszokat :) Különösen annak, aki szerint "undorítóan nézhetek ki".

Lehet, hogy így kiábrándult belőlem, azt sajnálni fogom, mivel egy nagyon kedves srácról van szó, de inkább most derüljön ki, hogy egy hajváltoztatás után már nem érdeklem.

Nekem így tetszik, jobban érzem magam, szerintem igenis lehet attól valaki nőies, hogy nincs hosszú haja.

2014. szept. 4. 23:20
 13/18 anonim ***** válasza:
Kur*a kedves lehet, ha már emiatt kiakad. :D
2014. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szememben is elástad volna magad, úgymond.

Egyszerre vagyok ilyenkor ideges és érthetetlen, ha egy jó nő levágja a szép hosszú haját.

Nekem pár centis hajú nő nem kell, lehet ezért utálni.

2014. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz a rosszakarókkal. Ha neked igy volt jó,max. majd meg nől és kész.. én is azt várom. nekem már régóta félhosszú,kicsit lejjebb ár a vállalnál,én szeretnék hosszu hajat,használok is néha ricinus olajat.


Egyébként hány ées vagy h törödsz ilyenekkel? Ne aggódj,majd lesz akinek igy tetszel,mert kedves a mosolyod,és nevettek egymás viccein,jól érzitek magatokat egymással. ez a fiu meg majd megnyugszik vagy hagyd békén. ha találsz egy megfelelő partnert majd nem az számit h milyen hosszú/vagy rövid a hajad,a megfelelő partner mellett,minden rosszat elfelejtesz.. de erre majd az évek során rájössz,,meg tapasztalatból..

2014. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"szerintem igenis lehet attól valaki nőies, hogy nincs hosszú haja."


Kismillió nőnek nincs hosszú haja.De egy bizonyos intervallumon kívül már nem nőies a haj.Ilyen az 5 centi, meg a térd alá érő is.Nem a rövidség a probléma, hanem annak a mértéke.


De addig minden rendben, amíg te jól érzed magad így.

2014. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
És amíg hosszú volt a hajad, addig miért nem jöttetek össze, ha annyira tetszettél neki? Nyilván ha akkor nem kellettél neki, akkor most pláne nem fogsz, hogy már külsőre sem vagy ideális. Ez van, arról nem tehet, hogy a hosszú haj tetszik neki. Te meg viseld a következményeit, ha már levágattad olyan rövidre. :D
2014. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem bizony.

Hogy tehet ilyet egy nő,a nő hosszú hajjal nő és kész,nálam minimum hátközépig kell érjen hogy felfigyeljek a lányra,az alatt nálam nem oké,nem indít be.

Viseld a következményeit,láttam most Szabó Zsófit,kevesebb undorító nőt láttam mint rövid hajjal gusztustalan moslék lett mint egy férfi,ilyeneket bottal se piszkálja meg egy FÉRFI általában.


Nem akarlak bántani,de ezt elrontottad,ez olyan,hogy egy pasi szép izmos testét elhízlalja,hát milyen undorító lesz,nekem volt sajnos ez is izmos de zsíros voltam egy gusztustalan jószág,és kapcsoltam mert a nők le se köptek,most meg lediétázva,érdekes szájnyalogatás.


Hidd el a külső a legfontosabb egy pasinál,főleg ha kalibrált.

2014. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!