Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tizenéves fiúk! Mi tetszik...

Tizenéves fiúk! Mi tetszik nektek egy tizenéves lányban/lányon? Mire figyeltek fel először? 16/l

Figyelt kérdés

Gondolok itt viselkedésre, ruhára, smink stb.


Előre is köszi a válaszokat! ;)



2014. szept. 5. 17:09
 1/8 anonim válasza:
A fogát.
2014. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arca s higénia
2014. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Arc, haj, testalkat, ruha. Testalkat alatt azt értem, hogy legyen vékony, nem szeretem a kövér lányokat sajnos.
2014. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arc, ruha, kisugárzás, ha szőke az meg már csak plusz pont :) 17/F de ha már ilyen kérdést tettél fel, küldhetek neked képet, hogy véleményezz engem?:)
2014. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy mennyire egyedi es különleges de legelőször a szemet


19/f

2014. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig az arcát nézem, utána, azok a pici, éretlen, de mégis formás, kívánatos melleket, és ha az is bejön akkor megnézem a púzót is. :D
2014. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez ennél bonyolultabb kérdés szerintem. Vannak lányok akik minden tekintetben rettentő jók. Aranyos arc, gyönyörű szem, szóval minden jó de nincsen semmi kisugárzásuk. Viszont most pont van egy lány, az arca smink nélkül nem túl szép, kicsi jutott neki mindenből tehát külsőre nem egy jó nő de mégis egy tünemény. Ahogy néz rám, ahogy sétál, szóval bármit csinál valami megmagyarázhatatlan árad belőle. Vonz magához. Úgyhogy szerintem a kisugárzáson múlik minden. Ahhoz meg szerintem az kell, hogy elfogadja magát olyannak amilyen. Nekem a természetes kisugárzás a legfontosabb. Az ha jó, megszépít.
2014. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Haj,ruha,arc
2014. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!