Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Egy 20 éves kövér...

Lányok! Egy 20 éves kövér srácnak adnátok esélyt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2014. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sejtettem
2014. szept. 5. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Szeretem a macikat, úgy hogy én adnék.

De ez nem mérv adó így. Ha valakinek jó a humora, igényes magára, lehet vele beszélgetni és nem annyira kövér, hogy kistükörrel járjon pisilni, akkor szívesen.

De már van barátom. Aki azóta kövér, hogy össze költöztünk és nekem így jobban tetszik.

2014. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mondjuk általában így van, hogy jön egy lány, aki bizonyítja, hogy van kivétel, de ő már minden esetben foglalt :)
2014. szept. 5. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Van családtagom aki nagyon csinos tényleg jó nő és elég kövér párja volt. Már nincs d e van egy közös gyerekük. És már láttam többet is h ilyen van.

Mondjuk neki jó volt a személyisége, nagyon vicces volt meg minden:D

2014. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha nem volna szar kedvem... de most az van... akkor humoromnál lennék
2014. szept. 5. 22:25
 7/9 anonim válasza:
Igen
2014. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Èn 52kg vagyok a volt barátom 120 kg..Nagyon sok bántást kaptam h h lehetek vele..Úgymond ezzel a baba arcommal (modellkedtem stb) De olyan csodás 3évem az életem során nem volt,mint vele..Előtte kocka has stb volt a zsánerem,de ez a 3 év után az ilyen szépfiúkra nem tudok férfiként nézni...Egyébként a humorába szerettem bele aztán mindenébe..
2014. szept. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze, nekem legalább is nem 3 tonnások de nem is a 20 kilósok tetszenek ;) ammúgy hány kg vagy?
2014. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!