Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok van olyan, hogy azért nem jöttök össze egy lánnyal, mert túl kövér, de tetszik, és, ha lefogyna akkor adnátok nekik esélyt?

Figyelt kérdés
Mert pl. nem akarjátok, hogy a barátaitok kinevessenek vagy azért, de tetszik, csak kövér, így nem akartok vele összejönni.
2014. júl. 15. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nálam nincs ilyen! Én felvállalom, akármennyire is legyen olyan... Ha nekem tetszik, akkor nekem kell tetsszen. Akik meg emiatt leszólnak, azok nem barátok. A többi leszólós meg nem érdekel...
2014. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Igen van. Nekem biztos nem kéne kövér csaj, nem tud vonzani egyszerűen.
2014. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szvsz ez egy nagyon gyerekes dolog. Kell vagy sem?
2014. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem csak simán nem tetszik ha kövér valaki azért nem kéne nem azért mert mások véleménye izgatna
2014. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság. Most van rajta pár kiló felesleg, na és? Nem a barátaidnak kell, hogy tetszen. Ha keves, aranyos, stb gyere vele össze. Ha egy haverom azt mondaná, hogy kövér a csajod, elköldeném az annyába.
2014. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Osztom #1 véleményét. Ha nem jönnék vele össze, akkor nem fogott meg benne semmi és ennyi. Szerintem nagyon felszínes és undorító ez a "így nem kellesz, de úgy kellenél" dolog. Az oldal hasábjait is olvastam már hasonlót fiú és lány oldalról is, mármint amikor a kérdező nem kellett valakinek felesleggel és mikor lefogyott, az ráhajtott. Nos a lefogyott emberben ha van egy csepp tartás, akkor ilyenkor gondolkodás nélkül elutasítja szerintem az illetőt. Ilyen pár nekem nem kéne legalább is.


23/F

2014. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Túl kövér embereknél akkor derül ki, hogy milyen szépség rejtőzik a háj alatt, ha lefogyott. Valószínűleg itt nem egy túl kövér emberről van szó. Grammokban már ne méricskéljünk embereket! Inkább az életmódjával legyen akkor baj.
2014. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Itt csak arról van szó, hogy nem tudok vonzódni egy kövér lányhoz sem, sajnos. Amúgy nem érdekel mit tondolnak mások rólam, sok lány tetszik nekem, akikre a haverok azt mondják, hogy ronda, de a kövér lányok sosem vonzottak, inkább taszítanak.
2014. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Teltebb lányok jönnek be alapból...de számomra a belső sokkal fontosabb...mondjuk talán egy 100 kilós csajjal már nem jönnék össze...de így látatlanba nem tudom...mert ha belül minden ok lehet még vele is...


21F

2014. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Soha nem érdekelt, hogy mit gondolnak rólam mások, arról meg végképp nem, hogy kivel és miért vagyok együtt.

26/F

2014. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!